Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

Wstawię tekst do ogłoszeń Kapselka

Nadzieja Kapsla na dom powoli gaśnie...

Gdy trafił do Przechowalni byłyśmy pewne, że zgłosi się po niego właściciel. Grzeczny, ułożony, zadbany psiak, do tego wykastrowany.
Byłyśmy przekonane, że zaginął - fakt, trafił w okresie letnim, okresie porzucania psów...
Miesiące mijały, nikt się nie zgłaszał. Nigdzie żadnego ogłoszenia, nikt Kapsla nie szuka...

Mamy listopad - zaczyna się robić nocą bardzo zimno. Kapsel jest "golaskiem" psem o bardzo krótkiej, gładkiej sierści. Jest mu zimno w budzie.

Może Ty zlitujesz się nad tym poczciwym psiakiem i podarujesz mu dom na dobre i na złe?

Zadzwoń:
782 241 515 / 782 341 515
[email protected]

 

 

Domu ciągle szuka punktowy Kapsel - wspaniały, przyjazny, średniej wielkości psiak.
Dogaduje się z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy. Naszym zdaniem był ewidentnie psem typowo domowym.
Chłopak bardzo potrzebuje człowieka.
Ma kilka lat.

Pokochaj Kapsla!

Idzie zima, Kapselek to pies z krótką sierścią, będzie mu bardzo zimno w kojcu
Emotikon frown


KONTAKT:
782 241 515 / 782 341 515
[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Chętnie pomogę w ogłoszeniach,ale dopiero po weekendzie,potrzebne jeszcze imię do kontaktu i na jakie miasto,więcej zdjęć również by się przydało :)

halszko kochana :* wszystko co mam mogę przesłac na @ :) jest troszeczkę zdjęc z punktu i z człowiekiem. Oby zdarzył się cud bo wywózka planowana jest jeszcze przed świętami :( ech ....

osoba do kontaktu w sprawie Kapselka : Ola

Link to comment
Share on other sites

Gabi nasza kochana jestem Ci bardzo bardzo wdzięczna za pomoc :* Dziękuję :*

 

Nie ma sprawy, tylko proszę o chwilę cierpliwości, bo fantów jest dużo, a doba jak zawsze za krótka.

 

Oczywiście miałam na myśli, iż poczęstowałam się ślicznym banerkiem, nie bazarkiem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gabi kochana na razie mamy miejsce u naszej Emiś. Musimy się troszeczkę chociaż zabezpieczyć finansowo bo samymi bazarkami chłopaka nie damy rady utrzymać. Sam hotelik z wyżywieniem to 350 zł / miesięcznie.

 

Jestem i ja, zapisuję.

Kapselek leży mi strasznie też na wątrobie :( Straszną mam słabość do "Raszkopsów". Martika, wyżywienie wezmę na siebie, czyli byłoby 10zł doba z jedzonkiem ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja, zapisuję.

Kapselek leży mi strasznie też na wątrobie :( Straszną mam słabość do "Raszkopsów". Martika, wyżywienie wezmę na siebie, czyli byłoby 10zł doba z jedzonkiem ;)

 

Wspaniale, oby tylko udało się wyciągnąć Kapselka.

 

Ja też mam słabość do takich Kapselko podobnych nieboraczków.

Link to comment
Share on other sites

Jestem Marticzko u Kapselka :) Jaki on jest śliczny!Myślę,że przy dobrych zdjęciach powinien szybko znaleźć domek,tym bardziej,że jest łagodnym i ułożonym pieskiem.Wpłacę 50zł tj, po 10zł stałej na 5 miesięcy.Oby go tylko nie wywieźli,bo będzie katastrofa....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny :)
Moja mama deklaruje wpłatę jednorazową w wysokości 50zł i dodatkowo co miesiąc 50zł (czyli za ten miesiąc 100zł, na każdy kolejny 50zł).
Ode mnie 30zł stałej.
;)

super! mamy 2 anioły:)

 

Deklaracja stała od mojej znajomej spoza dogo: 20zł ❤❤❤

mamy i trzeciego anioła:) Kapsel , chyba może się pakować:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Deklaracja stała od mojej znajomej spoza dogo: 20zł ❤❤❤

 

Dam chociaż 5 zł stałej

 

 

Jestem Marticzko u Kapselka :) Jaki on jest śliczny!Myślę,że przy dobrych zdjęciach powinien szybko znaleźć domek,tym bardziej,że jest łagodnym i ułożonym pieskiem.Wpłacę 50zł tj, po 10zł stałej na 5 miesięcy.Oby go tylko nie wywieźli,bo będzie katastrofa....

 

 

Cześć dziewczyny :)
Moja mama deklaruje wpłatę jednorazową w wysokości 50zł i dodatkowo co miesiąc 50zł (czyli za ten miesiąc 100zł, na każdy kolejny 50zł).
Ode mnie 30zł stałej.
;)

dziewczynki kochane nie wiem jak Wam dziękowac :*:*:* DZIĘKUJĘ z całego serduszka :* Jesteście niesamowite :) jutro uzupełnię wszystko w pierwszym poście :* :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...