Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

5 minut temu, elik napisał:

Można jeszcze spróbować w gabinetach wet. w Waszych okolicach. Zdarza się, że ktoś,komu umarł piesek adoptuje pieska, który jest ogłaszany w tym gabinecie, w którym leczył swojego przyjaciela.

Eliczku dobry pomysł:) powiesze ogloszenia u Molickich , Wroblewskiego i u siebie w lecznicy na osiedlu. Moze yolanowi bedzie mogla powiesić w lecznicy u Fabisza. Sprobujemy. Poproszę Emis aby zostawila tez ogłoszenia w Lupusie. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Martika&Aischa napisał:

Eliczku dobry pomysł:) powiesze ogloszenia u Molickich , Wroblewskiego i u siebie w lecznicy na osiedlu. Moze yolanowi bedzie mogla powiesić w lecznicy u Fabisza. Sprobujemy. Poproszę Emis aby zostawila tez ogłoszenia w Lupusie. 

Trzeba spróbować każdego możliwego sposobu.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Martika&Aischa napisał:

Gusiaczku wiele osób wykorzystuje to zdjęcie na pulpicie swojego laptopa lub komputera :) Kapselek chyba powinien pobierać opłaty za udostępnienie swojego zajefajnego pyszczka ;) 

Popieram w całej rozciągłości :) :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

 

Jest na dogo kilka psiaków, które z ogromną przyjemnością adoptowałabym, gdybym miała do dyspozycji całoroczny dom z ogrodem. Kapsel zdecydowanie do nich należy  59ca2b6bf288e_serce8.gif.093e7ab1c0d345ee496be166417df145.gif

 

Ja dokładnie tak samo.

Kapselek skradł moje serce, jest przecudowny!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki bardzo Wam dziękuję ze jestescie i wspieracie nas w poszukiwaniu domku dla Kapselka :* ja do czwartku jestem na zwonieniu lekarskim. W poniedziałek wydrukuje plakaty i rozwiesimy w lecznicach:)

Wklej na watek plik z plakatem. Wydrukuję i porozwieszam w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...