Jump to content
Dogomania

umarł nasz pan...Ratunku!


bou

Recommended Posts

Sunia jest miotową siostrą mojej suni,są z tej samej hodowli,ma 4 lata.Córka pana moze zapewnić im tylko miesiąc,potem sprzedaje dom...a co z nimi?

Serce mi sie kraje,ale nie mogę wziąć osieroconej suni,nie mogę również wziąc chłopaka...Poradzcie coś,proszę - pomóżcie!

 

http://www.pupileo.pl/showthread.php?t=36252

 

Przepraszam,jeśli tak się nie robi (chodzi o zamieszczenie linku z innego 'zwierzackiego' portalu)

Link to comment
Share on other sites

serce się kraje na myśl o tych biedakach .Mało ,że straciły pana to i dom . Jedynie co mi przychodzi do głowy to ogłoszenia i może się skontaktuj z Fundacją Bernardyn .Może oni będą potrafili pomóc a przynajmniej coś podpowiedzieć .  Czy córka pana może myślała o hoteliku dla psiaków ? a może chociaż ewentualnie zapewnić utrzymanie psiaków jakby jakimś cudem trafił się dt ?

Link to comment
Share on other sites

Moja hodowczyni staje na głowie,boi się - I słusznie,żeby nie trafił sie jakiś pseudo,sunia nie jest stertlizowana...jedna fundacja nie odpowiedziała.a corka chyba chce się po prostu pozbyć "kłopotu".Robię co mogę,a moge niewiele,na fb jest juz podobno ogloszenie...Dzięki za odzew.

Link to comment
Share on other sites

Dodzwoniłam się do pani z fundacji bernardynskiej - ogolnie mowiąc.Była zainteresowana,mowiła,ze dla dziewczyny z pewnością znajdzie dom,wypytywała o nią,prosiła o zdjęcia,dostała,obiecała dać znać...milczy.Ja wiem,że ona ma mnóstwo pracy,że bardzo pomaga...nie chcę się specjalnie narzucac,ale na razie milczy.

Psy mają miesiąć - tyle daje im rodzina zmarłego pana...

Mam cichutką nadzieję,że moze nasza hodowczyni ją zabierze,ale nie wiem...bernardyny to nie mikropsy,jeden więcej robi różnicę,to jasne.

Poczekam jeszcze I raz jeszze c skontaktuję się z pania z fundacji...

Dzięki Ci wielkie za zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...