Jump to content
Dogomania

Karmelek z przydrożnego rowu- już w swoim domu


DoPi

Recommended Posts

trzymajcie dzisiaj kciukasy, bo inaczej oszaleję. Dzisiejsza noc z 7 psami z czego 3 na polu. Chatka niestety nie"dżwiękoszczelna". Luśka, Marley i Maks(pies syna,aha syn też był), Karmel na poddaszu w kennelce. Karmel piszczy w kenelu , sunia na polu słysząc Karmela ujada jak nie wiem co, Maks nie przywykły do odgłosów u mnie z pola ujada w domu. Luśka nie wiedząc co sie dzieje, startowała do Maksa, a Marley za swoja ukochana Luśką. Dom wariatów. Oczywiście Karmel musiał spać ze mną, a Maks jak zobaczył, że karmel spi ze mną to on tez bedzie spał u mnie. Więc na metrowej szerokości łóżku spałam ja , Karmel i Maks. A na materacu 160cm szerokości spał mój syn sam.:)

Link to comment
Share on other sites

Odnalazłam wątek - hura!

Wczoraj jeszcze chciała, bo rozmawiałam z DoPiakiem i wybierała się na wizytę. Karmelek był z nią w pracy, więc mieli jechać razem i w przypadku pozytywnego wyniku, Karmeluś miał zostać. Założę się, że tak właśnie się to zakończyło :D

Link to comment
Share on other sites

uffffffff. Mało czasu, gonią mnie w tej pracy jak niewiemco:)

Karmelisław został wczoraj w nowym domu. Pani jak rzekła, że byli sobie pisani tak tez i się stało. Mieszkanie 90m2. To dziewczę 26 letnie,ale mieszkanie jej, bo cała kamienica jej rodziny. Zostałam oprowadzona po mieszkaniu. Pani Oliwia ma chłopaka, który był obecny przy wizycie, choć tak nie do końca, bo latał na czworakach za Karmelem, a podłogi trochę jest. Ten berbeć wszystkim za skórę zajdzie. Chłopak? (30lat) nie mieszka z panią Oliwią. Za to mieszka koleżanka. Psiolubna. Czyściutko, niepalone. Zobaczyłam łazienkę to już miałam pytać, czy by mnie nie zaadoptowali :D

Jedno zastrzezenie tylko, do mieszkania wchodzi się z balkonu. Uczulałam na wszystko, żeby pilnowali, zeby mały nie wyleciał z balkonu. Oczywiście balustrada jest, ale on jeszcze malutki i pomiędzy mółby sie zmieścić. Dzisiaj dostałam info po nocy. Przespali sobie ładnie (nie wiem tylko czy razem czy osobno), rano zjedli sniadanie , pobawili sie i potem pani do komputera a mały w swoim legowisku na frotowym ręczniku spał. Takie zdjęcie tez dostałam.

2r5rfbb.jpg

Nastąpiła zmiana imienia. Karmelek nazywa się teraz Forest. Acha info od Pani Oliwii "Forest jest wspaniały"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że Forest jest jeszcze malutki, to rozumek nie ogarnia tego wszystkiego i te zmiany nie są chyba dla niego zbyt przykre.

Widziałam niedawno szczeniaczka, który szedł za swoją panią. Ktoś idący z przeciwka zatrzymał się i podrapał go za uszkiem, a piesek niewiele myśląc w tył zwrot i pomaszerował za nim :).

 

Szczęśliwie, że drugi domek nie zapełnił się przez ten czas :).

Link to comment
Share on other sites

no ja zawsze drżę, czy to już koniec przeprowadzek jest. Forest jakoś tak nie bardzo sie przejął zmiana miejsca, bo rozrabiał od razu w nowym miejscu.No i latał po mieszkaniu zwidzając go. :)

Niechże już się zadomowi na stałe.

Link to comment
Share on other sites

wiadomości od Karmelka:

"Życzymy miłego weekendu. W przerwie w drzemce-sesja zdjęciowa. 

Obie strony się wzajemnie uczą i jest coraz lepiej.Forest jest bardzo mądry, ale jak to szczenię czasami łobuzuje"

13yqnms.jpg

nie wydaje się Wam, że urosło mu się? :)

vq4dg4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...