Jump to content
Dogomania
supergoga

Różności dla psów i kotów, ponad 100 rzeczy - dla Pikusia z Animalii -ZAKOŃCZONY

Recommended Posts

Nie, bo jakoś w tym wypadku nie wiedziałam jak ceny ustawić.

W niedziele koniec - do świat dojdzie.

Dzieki, zapisuje.

O rany- u mnie nie chodzi o to by DO MNIE doszło!. Do Świąt to ja muszę jeszcze powysyłać ludziom- jak wiesz kupuję dużo bo pozbierałam zamówienia po całej Pl- ja bym Cię prosiła o wysyłkę już w poniedziałek ...wielkie plizzz (moja poczta to tragedia cho Stolyca, ech, chyba nawet poproszę o Priorytet)

O rany- u mnie nie chodzi o to by DO MNIE doszło!. Do Świąt to ja muszę jeszcze powysyłać ludziom- jak wiesz kupuję dużo bo pozbierałam zamówienia po całej Pl- ja bym Cię prosiła o wysyłkę już w poniedziałek ...wielkie plizzz (moja poczta to tragedia cho Stolyca, ech, chyba nawet poproszę o Priorytet)

Dobra, w tygodniu wszystko Twoje poszykuję i w poniedziałek wyśle - dam znac jaki wariant korzystny finansowo i terminowo.

Zapraszamy na bazar

Dobra, w tygodniu wszystko Twoje poszykuję i w poniedziałek wyśle - dam znac jaki wariant korzystny finansowo i terminowo.

Zapraszamy na bazar

Oooo jak SUPER!!! Powinnam zdążyć pchnąć dalej pocztą w takim razie. I tak to zapewne będzie "na styk" ;)

Dziękuję pięknie!