Jump to content
Dogomania

Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...


malagos

Recommended Posts

Czarna hultajska dwójka praktycznie wyprowadziła się z domu odkąd nastała wiosna. Przychodzą tylko wieczorem na jedzenie, no i kiedy noc chłodna to śpią w kuchni na krzesłach. Juki się nie przestraszyły - albo czują, że jest niepełnosprawna, albo uznały, że ogólnie niegroźna. To drugie bardzo by mnie ucieszyło, wystarczy, że Szerlok gania koty po ogródku i ciągle szczeka na te mieszkające w szopce u sąsiadów. 

Zdumiewa mnie fakt, że Koloratka  po takim paskudnym złamaniu, praktycznie jest całkiem sprawna. Dzisiaj rano latała po ścianach i parapetach za muchą. Coś niesamowitego! Człowiek z takim urazem rehabilitowałby się z rok, a ona w dwa miesiące jest jak nowa!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Irenas,napisz proszę co u kociaków słychać.

Jestem bardzo ciekawa,to już ponad pół roku minęło od ostatnich wieści.

Myślę,że nie tylko mnie zainteresują nowe wiadomości.

Ja wprawdzie nie udzielałam się na wątku,ale czytałam go z radością i zainteresowaniem.

Pewnie nie tylko ja....

Link to comment
Share on other sites

Nie ma dobrych wiadomości. W kwietniu znalazłam w rowie suczkę z połamaną miednicą, a w sierpniu kolejna suczka położyła mi się przed samochodem jako ten Rejtan, musiałam więc ją wziąć. Obie są młode i bardzo żywiołowe i obie gonią koty, Gdzieś we wrześniu pojawiła się jeszcze zwariowana suka sąsiada myśliwego i wespół w zespół przegonili Karmelka i Czortę. Nie mam pojęcia, gdzie są. Ostała się tylko Koloratka. Najpierw mieszkała na strychu, a od kiedy ten jest zamknięty, bo dach nieocieplony więc zimno, koczuje na podeście schodów na strych. Ma tam pudełko z legowiskiem i naczynia z jedzonkiem. Na dole schodów zamontowałam bramkę taką, jak dla dzieci, żeby te dwie psie wariatki tam nie właziły, skuszone kotem i jego jedzeniem. Co rano wychodzi "do pracy" i co wieczór wraca na kolację i nocny wypoczynek. Zrobiła się jakby odrobinę bardziej kontaktowa i przyjazna w stosunku do mnie, pozwala się czasem dotknąć jednym palcem. Strasznie mnie martwi ta sytuacja, brakuje mi pozostałych kotów, mam tylko nadzieję, że nie stało się im nic złego, chociaż wielkich złudzeń nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...