Jump to content
Dogomania

Pomoc dla fundacji SERCE DLA ZWIERZĄT


fona

Recommended Posts

Ponieważ na dogo coś się popsuło i fundacja sama nie może założyć wątku, robię to w jej imieniu.

 

 

 

Dlaczego? Ponieważ dziewczyny z fundacji SERCE DLA ZWIERZĄT za sprawą łańcuszka dobrych ludzi (nie znałam tej organizacji) z prędkością światła przybyły z pomocą, kiedy dwa dni przed urlopem znalazłam na terenie zapuszczonej posesji stado kilkunastu chorych, wygłodniałych i smutnych kotów - chyba 9 maleństw i tyleż starszych. Fundacja zabrała wszystkie maluchy, wyleczyła je i znalazła im domy, dorosłymi zajął się Urząd Miasta dzielnicy Włochy w Warszawie. 

 

Tym wątkiem i bazarkiem chciałabym się odwdzięczyć i umożliwić fundacji dalszą, jakże bezinteresowną pomoc. 

 

 

 

A zgodnie z zasadą nic o nas bez nas poniżej informacje, które przesłały mi wolontariuszki:

 

 

Wiele lat pracy ze zwierzętami bezdomnymi, mnóstwo doświadczeń zarówno tych dobrych jak i złych, wolontariat w schroniskach, współpraca z fundacjami oraz lecznicami, nasza przyjaźń, ogromna pasja i serce dla zwierząt stały się inspiracją do stworzenia fundacji naszych marzeń. Fundacja Serce dla Zwierząt powstała z potrzeby serca. Jest organizacją charytatywną. Nie prowadzimy działalności gospodarczej. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za naszą pracę. Celem fundacji jest przede wszystkim niesienie pomocy bezpańskim, chorym, cierpiącym i porzuconym zwierzętom a także działalność adopcyjna, zwalczanie zjawiska bezdomności zwierząt, upowszechnianie i ochrona praw zwierząt.

 

 

 

strona www:

http://sercedlazwierzat.org/

 

facebook:

https://www.facebook.com/FundacjaSerceDlaZwierzat/?fref=ts

Link to comment
Share on other sites

Oto część kotów, które znalazłam...

 

To jest Kurczak, był najsłabszy i najmniejszy z miotu (miotów tam było kilka), lekarze podejrzewali wady genetyczne, ale Kurczak po długim leczeniu znalazł dom :)

5552e62ebf51.jpg

 

 

To rodzeństwo i kumple Kurczaka, przejęte przez fundację Serce dla Zwierząt

6071b3def72c.jpg

 

2086b0499775.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...