Jump to content
Dogomania

Szukam toreb na paczki mikołajkowe dla zwierzaczków schroniskowych


Dil Se

Recommended Posts

Witajcie Ciotki i Cioteczki.....

Co roku moja klasa zbiera akcesoria, karmę i pieniądze na schronisko dla zwierząt..

Wszystkie dzieci należą do SK LOP i jest to jeden z pomysłów w ramach akcji "Złotóweczka dla pieseczka".

W czym rzecz?

Otóż co roku wakacje spędzam w Kołobrzegu, gdzie kupuję i stamtąd przywożę ze sklepu Netto takie fajne żółte torby .z psami. To do nich co roku pakujemy prezenty. Nawet nie przypuszczałam, że w wakacje kupię torby z pieskiem w czapce mikołąja - przez przypadek pewnie się zawieruszyły na półce. Kupiłam wszystkie osiem, jakie znalazłam w sklepie.

Ale to mało......Każde dziecko przynajmniej dwie siatki rzeczy dla psów przynosi.

W moim mieście nie ma sieci tego sklepu.

Chciałam spytać, czy może któraś z Was pomoże mi zdobyć takie torby z pieskami w czapce mikołąjkowej?

W zeszłym roku pakowałiśmy rzeczy w torby z pieskiem w okularach przeciwsłonecznych. Bardzo motywowało to dzieci do zbierania rzeczy dla piesków. Tak sie cieszyły, gdy napełniała się kolejna torba.

Teraz też piszczą z uciechy, bo dwie torby już mamy pełne.

PS.:

Może któraś z Cioteczek wystawi takie torby w ramach  bazarku

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...