Jump to content
Dogomania

Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zamówiłam dzisiaj dla Misia kolejny worek (prawdopodobnie drugi i ostatni) karmy Urinal. Zdaniem wetki można będzie powoli mieszać mu zwykłe jedzenie z tą weterynaryjną. Zamówiłam w związku z tym 24 puszki karmy Rinti. Za całość po moich zniżkach w sklapie zapłaciłam 296,36 zł, Powinno mu wystarczyć na 3 miesiące:)

Zamówienie: 68644685

  • Numer art.ArtykułCena

    z VAT

    IlośćSuma

    z VAT

  • 306870.0

    Royal Canin Urinary S/O LP 18

    - 14 kg

    213,80 zł1213,80 zł
  • 315846.2

    Megapakiet Rinti Pur, 24 x 400 g

    - Kurczak 

    94,80 zł194,80 zł
  • Dostawa GRATIS
  • 1,0% rabatu-3,08 zł
  • 3% zniżki-9,16 zł

Cena razem

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT

296,36 zł

pc?mg=3181292235&bi=0&subgroup=default&f pi.gif?oid=68644685&revenue=274.41&gross report?organization=235838&event=17803&o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
12 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Znalazłam wątek Misia! Co u Chłopaka?

Misiek dobrze i Ewa twierdzi, że nic mu nie potrzeba. Ostatnio z różnych powodów niewiele miałyśmy z Ewą kontaktu, ale pisała we wrześniu, że z Misiem wszystko doskonale i nic mu nie potrzeba. Zamierzamy z Elunią porozmawiać z Ewą i musi się zdecydować, czy Misiek jest dalej pod naszą opieką, czy adoptuje go i przejmie jego finansowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostałam wiadomości od Ewy o Misiu:
 

"Przesyłam zdjęcia Misia z ostatniej chwili. Opiekuję się nim dobrze, wyniki badań miał dobre i mogliśmy wrócić na karmę bytową. Niestety schłudł. Doktor mówi, że to dobrze, bo on ma krótkie łapki i na kręgosłup lepiej. Ja niestety zauważyłam, że to za dużo w tak krótkim czasie (3,5 kg w niecałe 2 miesiące) więc w tym tygodniu powtórzę mu badania i mocz też muszę zanieść. Tak ogólnie to nie ma żadnych oznak, ale chudnie. "

Ewa powtórzy badania Misiowi, kupiła też jemu od siebie nową suchą karmę Royal Canin Medium 10+, 15 kg, za 166,80 zł.
Wizyty kontrolne kosztowały 20 zł.



 

mi1.jpg

mi.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Misio znowu chory:( Postaram się jutro wgrać zdjęcie wyników badań i zdjęcie leku, który dostał. Ewa w stresie zgubiła gdzieś paragon, ale za lekarstwo zapłaciła 61 zł, a za badania prawie 40 zł. Przesłałam jej przekazem 100 zł - tak ustaliłyśmy z Elunią. Koszt przekazu to 6 zł (Ewa nie ma konta)

Szkoda, że Dziadulkowi coś dolega, ale ma szczęście, że jest w domu, jest kochany i leczony - to bardzo dużo!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Potwierdzam wpłynięcie 100 zl dla Misia od eossi na leki:) Juz zapisałam w rozliczeniu i raz jeszcze bardzo serdecznie i z całego serca w imieniu Eluni, Ewy swoim i przede wszystkim Misia bardzo dziękuję eossi za kolejną pomoc!

Zadzwonię dzisiaj do Ewy i zapytam jak sie Misiaczek czuje:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Ewą. Dziadulek Misio głównie śpi, a na dwór wychodzi tylko na szybkie załatwienie i pędzi z powrotem do domu. Czuje się lepiej biorąc leki. Niebawem kolejne badanie moczu i wtedy zapadnie decyzja ile czasu Misiek będzie bral Urinovet, bo jeśli dłużej, to zrobimy zakupy w internecie, żeby przy zakupie 2-3 opakowań wyszło nam taniej za opakowanie. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety Misio nadal ma problemy:

Tak pisała o nim przedwczoraj Ewa: wczoraj zrobiłam analizę Misia moczu i niestety dalej ma kryształy, chyba estruwity. Rozmawiałam tylko przez telefon, ale doktor powiedziała mi, że będzie potrzebne jeszcze jakieś mocniejsze lekarstwo i karma urinary.

Dostala od weta mocniejszy lek na miesiąc (zapomniałam nazwy, dopytam potem) i zalecenia podawania dalej Urinowetu. 

Przesyłam Ewie zwrot za badanie i lek i zaraz zamówię mu 3 opakowania Urinovetu, który ma brac w trybie ciągłym.

 

20170126_073217.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...