Jump to content
Dogomania

2 lata czekała na smierc .....


free

Recommended Posts

MIiejsce zapomniane przez Boga !
Zaineresowałysmy się przerażoną sunią ze starym złamaniem łapki
,Zbliżajac się do Niej...robiła ze starchu pod siebie ;(
Pytajac o Nia gospodarza ..zawsze to samo;
'' Pani Ona nie do oddania,Ona dzika,agresywana,ze złamana łapą ,na widok człowiekia robi ze strachu pod siebie,trzęsie sie przy tym jak durna.Trzeba ja uspic,ale brak odważnego''
Czego doznała od człowieka,jak bardzo była skrzywdzona..?
Psy miały tam właściwie wszystko,ale czasami...
Jedzenie czasem,budy,ale bez siany i ściółki,woda czasem w...hym...nie wiem nawet jak to nazawac..blacha?
Szczepienia ...jak sie komuś przypomniało,a i w budzie widziałam kości szczęki...?
Minał miesiąc suni nie chciało sie nikomu uśpić by nie cierpiała...
Postanowiłyśmy Ja zabrac !!!

Mineły 3 tyg,sunia pozwoliła sobie załozyc obrożę ;)

Od dziś przebywa w hotelu pod fachowym okiem.Postanowiłam dac Jej szanse kilka miesięcy,ale wierzę,że u Agnieszki otworzy sie szybciutko ...

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

witam cioteczki .

na fb jest Jej wydareznie ;https://www.facebook.com/events/1731514673738946/

Nie moge mówic skad Ja zabralam,Ja i inna sunie z rozszczepiona łapka w takim samym stanie psychicznym.

Nadi obecnie 4 dzień przebywa  w hoteliku u kolezanki,za jakiś czas gdy nabierze zaufania bedzie miała konsultacje lekarską i bedzie wiadomo czy uda sie uratowac łapkę.

Robie bazarki dla trojlapków,ale nie mogłam przejsc obojetnie na kwarantannie obok suni ,wiem ze ma jeszcze 4 łapki[oby tak zostało] jak tez Hirek ma łapke..w kiepskim stanie ale ma.

Na wyd,było jak zwykle wiele okrzyków ,hejtowania i zapewnień o pomocy...oczywiscie jak zwykle tylko nieliczni,a za miesiąc zapewne zostane sama,ale to juz norma.

Obecnie za hotele 4 kalekich futrzakow potzrbuje miesiecznie 1150 i w 3 przypadkach +karma,ale Irysek ma ciut deklaracji,

Leczenie Nadi bedzie zapewnione ze strony Zwierzyńca Św.Franciszka działajacego przy naszym schronisku ;)

Tu jest wydarzenie podwojnie skrzywdzonych ..zapraszam serdecznie ;)

Dziękuję,ze jesteście nawet swoją obecnościa.Cudnie jest wiedziec,ze ktos obok slyszy moje wołanie....

Link to comment
Share on other sites

free, nie chodziło mi o jakieś konkretne dane a tylko o imię suni. Napisałaś, że odebrana od "ludzi" ale nie było jej imienia i stąd moje pytanie.Weszłam na fb przez podany link, bo ja nie jestem fejsbukowa i poczytałam o Nadii i zobaczyłam fotki. Dzięki,że się odezwałaś.

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to,że uciekła....i bardzo ciężko będzie ją złapać, jeśli ktoś ją gdzieś zobaczy...Ech....ludzie....Teraz to już wiadomo,że hotelik niezbyt fachowym okiem potraktował Nadi. Psa tak nieufnego, przerażonego nie puszcza się nawet  na siusiu bez smyczy, linki  jesli ogrodzenie to zwykła siatka...Szkoda suni, szkoda free która o nią walczy....Trzymam kciuki za sunię aby się jak najszybciej odnalazła! 

Link to comment
Share on other sites

moze ktos podpowie...czy skarbonke Nadi bo jest zamrozona mozna wziazc dla ;

 

https://www.facebook.com/events/1655270831387409/

chce Go wyciagnąc i ulokowac razem  z Iryskiem u Szafirki

podpowiecie mi?

free moim zdaniem można skarbonkę rozdysponować wedle uznania darczyńców, a jedyną osobą która włożyła do skarbonki jesteś Ty, więc uważam, że pieniądze nie powinny leżeć, bo są potrzeby i bidy na każdym kroku;

 

za to jak się Nadia znajdzie, to Jej nie zostawimy;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

asiuniab, na fb wypatrzyłam info,że dziewczyny biegały już za sunią i gdzieś, w czyjejś stodole, na sianie nocuje uciekinierka...Mówiłam,że nie wolno tracić nadziei! Dalej trzymam kciuki!!!

wiem,wiem:) to dobre wieści, ale to niestety może potrwać, bo to dzikusek jest:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...