Jump to content
Dogomania

niekontrolwane oddawanie maczu :(


hawaneczka

Recommended Posts

witam, pojawił sie u mnie problem z moja sunia :( posiadam hawanke, ma 1,5 roku i jest wysterylizowana i tak sie zastanawiam czy to nie jest przypadkiem właśnie owa przyczyna. nie wiem  co sie dzieje, ale moja psinka tak po prostu nagle ,,lubi,, oddać sobie mocz i na moje nie szczęście na dywan :( psinka jest regularnie wyprowadzana, jest szczęśliwa, bawimy sie z nią i bron boże podnieść na nią głos, także stresów nie ma. czy ma ktoś lub miał podobny problem? proszę o pomoc co robić.

 

Link to comment
Share on other sites

Popieram działania zaproponowane jak wyżej.

 

Są też środki farmakologiczne działajace stricte na posterylkowe nietrzymanie moczu.

Nam trafił się skrajny przypadek, gdzie standartowe leczenie nie przynosiło rezultatu.

Pomogło operacyjne podwiązanie pęcherza zrobione u dr. Fabisza.

 

Rozumiem że stan siurania utrzymuje sie już jakiś czas,bo jesli to jest incydentalne, to  zwinąć dywan i sie nie martwic.

Link to comment
Share on other sites

ale kto mówi o "odessaniu" dywanu,czy koca??
Podstaw pod sunię łyżkę do zupy jak siusia,potem przelej do pojemnika i oddaj do badania.
Masz młodego psa,jak teraz coś przegapisz,albo uprzesz sie na jakąś teorię (nowe,więc musi być obsiusiane),to mozesz zafundować psu przewlekłą chorobę,a sobie wydatki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...