Jump to content
Dogomania

Dobry weterynarz w sosnowcu?


Ania22

Recommended Posts

  • 1 year later...
Dnia 14.10.2015 o 18:22, Kocurkotka napisał:

ja aż z Łaz/Zawiercia domierzam do Chorzowa do kliniki Fabisz&Stefanek jestem zawsze zadowolona

 

Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz&Stefanek. Przychodnia Weterynaryjna  - Chorzów
 
 
ODRADZAM! Brak szacunku, brak nastawienia do dobro zwierząt i ich opiekunów, niekompetencja. Zabrano mojego psa na pobranie krwi bez mojej zgody. Nikt nie pytał o zdanie czy o to, czy odpowiada mi zabranie psa spod mojej opieki. Nikt nie uprzedzał, że jest to warunkiem wykonania usługi. Fabisz stwierdził, że to dlatego, że niektóre osoby źle znoszą widok krwi (co mnie nie dotyczyło w żaden sposób). Psa nie było ok. 15 min. Wrócił zakrwawioną łapą, co personel zignorował. Krew była na łapie i pod paznokciem, co sugerowało mi uszkodzenie. Po zwróceniu uwagi Fabisz zwrócił się do technika: "wyczyść psu łapę, bo tu podobno paznokietek z krwi". Pełna sympatii pogarda. Oprócz tego i co najgorsze - spokojny pies wrócił zestresowany i zziajany. Ział bardzo mocno, z szeroko otwartym pyskiem. Fabisz oczywiście już tego nie pamięta. Zabroniłam zabrania drugiego psa w odosobnienie na pobranie krwi, na co Fabisz stwierdził, że mam sobie gdzie indziej wykonać badanie (dodam, że było potrzebne w sprawie, z którą zwróciłam się do kliniki). Nagle wpadł technik i pobrał psu krew przy mnie. Po wizycie Fabisz poinformował mnie, że wobec tego pracownika wyciągnął konsekwencje służbowe. Arogancja i pozowanie na klinikę nowoczesną, ale złudzenie szybko mija... Dodam, że umówiłam się na wizytę celem zrobienia badania krwi dwóch psów oraz diagnostyki konkretnego problemu ze zdrowiem. Wizyta trwała ok 1 h, spóźnienie przyjęcia ok. 20 min. Koszt ponad 400 zł. Przydatność uzyskanych informacji pomijam. Za to dowiedziałam się od Fabisza jak wprowadzać psu nową karmę! Jeśli ktoś ma pytania odnośnie przebiegu wizyty i wyjaśnienia, które otrzymałam z kliniki to zapraszam do kontaktu na priv lub mailem [email protected]
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, AjriszZona napisał:

Zabrano mojego psa na pobranie krwi bez mojej zgody

Jeśli byłaś temu przeciwna,wystarczyło powiedzieć "nie,nie zgadzam się na zabranie psa bez mojej obecności".Dlaczego tego nie zrobiłaś?

Warunek wykonania usługi???A gdzie jest tak napisane,.kto praktykuje zabieranie psa bez zgody opiekuna?

Myślę,że zostałaś zaskoczona I nie sprzeciwiłaś się,ale to juz pretensje do siebie miej.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, bou napisał:

Jeśli byłaś temu przeciwna,wystarczyło powiedzieć "nie,nie zgadzam się na zabranie psa bez mojej obecności".Dlaczego tego nie zrobiłaś?

Warunek wykonania usługi???A gdzie jest tak napisane,.kto praktykuje zabieranie psa bez zgody opiekuna?

Myślę,że zostałaś zaskoczona I nie sprzeciwiłaś się,ale to juz pretensje do siebie miej.

Napisane nie jest, to zostało powiedziane. Tak, jestem sobie winna, że zaufałam tej klinice, dlatego chcę ostrzec innych.

(Dodam, że zawód lekarza weterynarii zawodem zaufania publicznego)

 

Link to comment
Share on other sites

Inni najpewniej nie powtórzą Twojego błędu,Nie ma więc potrzeby nikogo przed nikim ostrzegać,mało kto oddałby potulnie psa,a potem mówił o zaufaniu do lekarza...

Przecież pies  ma większy komfort,kiedy opiekun jest obecny podczas nieprzyjemnych czynności np.pobrania krwi,To Twoja sprawa,żeby o tym pamietać...

Link to comment
Share on other sites

ja do tej kliniki lubię chodzić do Pani doktor Kamili. świetna kobitka zna się na robocie podejście do psów czy kotów ma super
mam z nią super kontakt bo można z nią porozmawiać o wszystkim bardzo miła i wesoła, bardzo się zżywa z pacjentami
Nie kasuje za każdą pierdołę kasy
dr. Fabisz mało pozytywny lekarz fakt bo jak już mówi najpierw najgorszy scenariusz niby się zna na robocie ale jakoś podejście ma dziwne albo zależy od "samopoczucia"
dr.Stefanek jest super miły i przyjemny...gdy ma dobry humor
byłam u niego 2 razy raz było dziwnie nie miło bo miałam wrażenie ze traktuje mnie jak debila a innym razem było wesoło i przyjemnie i profesjonalnie
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...