Jump to content
Dogomania

Łatka i Scarlett - już w nowych domkach :-)


Kejciu

Recommended Posts

Powiem tylko tyle - nie mam już siły.... czeka nas mocno wyjazdowy weekend - i dwie bidy czekają na ratunek...

 

jestem totalnie bez siły i pogoda mnie wykańcza.... a telefony w sprawie Łatki dzwonią - ale tylko te głupie!

 

chyba dzisiaj porobię ogłoszenia na inne województwa - jutro zawozimy mocz Łatki do badania i zobaczymy czy jest już lepiej - cały czas jest na urinary więc powinno pomóc...oby tylko udało się złapać mocz rano do badania

Link to comment
Share on other sites

Powiem tylko tyle - nie mam już siły.... czeka nas mocno wyjazdowy weekend - i dwie bidy czekają na ratunek...

 

jestem totalnie bez siły i pogoda mnie wykańcza.... a telefony w sprawie Łatki dzwonią - ale tylko te głupie!

 

chyba dzisiaj porobię ogłoszenia na inne województwa - jutro zawozimy mocz Łatki do badania i zobaczymy czy jest już lepiej - cały czas jest na urinary więc powinno pomóc...oby tylko udało się złapać mocz rano do badania

Ja też nie mam już siły...te telefony o Łatkę, owszem są, ale najgorszy problem to osiatkowane okna, dzwonią ludzie np. 5 piętro, po co siatkować okno, upilnuje przecież jak balkon będzie otwarty - no z pewnością upilnuje!

 

Kocie bidy w opałach czy psie?...

Psieee i kocie i kocie i psie

Link to comment
Share on other sites

Przed chwileczką miałam nietypowy telefon w sprawie Łatki... tzn powiedzmy że w jej sprawie.

Pani powiedziała że szuka kota starszego niż Łatka - zapytała czy jestemz  Fundacji powiedziałam że nie i że jestem osobą prywatną. Powiedziała że starali się o dwa kociaki ale osoby z pewnej fundacji ( nazwy nie podam bo znam tą Fundację więc zachowam dla siebie ) miały się odezwać, umawiały się na PA nie przyjeżdżały - obiecywały że przyjadą z kotem potem nie odbierały telefonów....

 

Pani była zbywana przez prawie miesiąc - zapytała czy mam do adopcji starszego kociaka - a może i dwa bo nie wyklucza adopcji dwóch kotków. Jestem teraz w pracy i nie bardzo mogłam rozmawiać ale obiecałam że oddzwonię do pani wieczorem.

 

Razem z Ziutką ogłaszamy kilka kociaków jakie do ogłoszeń dała nam p. Krysia u której jest Łatka - są to dorosłe kotki i bardzo oswojone niestety mieszkają na ulicy i są dokarmiane przez okoliczne karmicielki.

 

Jak wyjdę z pracy zadzwonię do p. Krysi dowiem się coś więcej i oddzwonię do Pani - no cóż nie Łatka ale może jakiś inny kociaczek znajdzie domek :)

Link to comment
Share on other sites

O Boziu Boziu Boziu - zadzwonił telefon....

 

ale cudnie z rozmowy, w domu kot rezydent roczny kastrat ale nie miał wcześniej kontaktu z innymi kotami - nie jest przytulakiem a Pani bardzo by chciała przytulaka, mruczący traktorek itp - jeśli nam się uda podjedziemy na PA w sobotę jak nie to w niedzielę - no i byłoby cudnie bo Łatka w zasadzie ma całą wyprawkę jaka potrzebna i dla niej bo stres w nowym miejscu napewno będzie jak i dla kociego rezydenta bo dla niego też napewno nowy kot byłby mega szokiem więc feliway, pastę na stres mamy - także jeśli się potwierdzi to jak domek brzmi przez tel - to będziemy działać dalej!

 

A w weekend szykuje nam się łapanka kota wolnożyjącego kota lub kotki - jest ich podobno kilka więc jakiego złapiemy taki będzie - mamy potencjalny domek chętny na dorosłego kota lub kotkę - ale jeszcze go nie weryfikowałyśmy - może jak pojdziemy na PA dla Łatki uda się zrobić wizytę dla dorosłego kota tylko to inna strona Warszawy - będziemy kombinować :smile: no i w razie niepowodzenia kot mógłby trafić do pani Krysi na miejsce Łatki

 

wiem wiem jestem w gorącej wodzie kąpana ale tak bardzo bym chciała aby to był TEN telefon!!!!

 

Państwo mieli wcześniej kota z problemami z pęcherzem więc dodatkowy plus - ten temat jest im bardzo dobrze znany - no czego chcieć więcej ????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...