Jump to content
Dogomania

karma dla psa z tendencja do kamieni moczowych.


asiunia186

Recommended Posts

Witam, moja Akita miala 2 lata temu operacje z powodu kamieni moczowych. Od tej pory z przerwami dostaje royal canin urinary s o. Co pol roku robimy badanie moczu i czasem jak sobie pofolgujemy to cos zaczyna sie dziac w moczu, ale po podaniu karmy wraca do normy.
Moje pytanie jest takie, czy podawanie tego typu karmy przez taki dlugi czas moze negatywnie wplynac na zdrowie? Czy jestem do konca zycia skazana na podawanie mu takiej karmy?
Czy sa moze jakies lepsze karmy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

hej. A ja się podepnę pod temat. Mój Lisiak miał 3 tygodnie temu operację usunięcia kamieni, były to kamienie struwitowe i wapienno-fosforanowe.

Od tamtej pory ma karmę Hills Urinary c/d, tylko jego brak zębów trochę przeszkadza mu w jedzeniu ziarenek :( karma mokra przerasta mnie finansowo. I już nie wiem jak go karmić i czym ;/

Link to comment
Share on other sites

Niektóre zwierzaki muszą dożywotnio być na takiej karmie, bo kamienie lubią nawracać po jej odstawieniu. Mój Rufin 6ty rok ją je i nawet nie narzeka mimo, że cały czas na suchej. Zapraszam do nas do sklepu fundacyjnego szopfilantrop.pl, czasami i na te karmy mamy promocję więc przy dłuższym karmieniu warto zaglądać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...