Jump to content
Dogomania

Starszy, schorowany Maciuś chce żyć!


happy_animals

Recommended Posts

Maciuś to uroczy kocurek w starszym wieku. Jest miły, poukładany i pozytywnie nastawiony do całego Świata. Pięknie prosi o jedzonko :) Bez trudu odnajduje się w warunkach domowych. Niestety... stan zdrowia Maciusia jest fatalny. Kocurek ma ostrą niewydolność nerek, anemię i krwiomocz :( Badanie USG wykazało, że w pęcherzu jest duży twór, prawdopodobnie kamień. Kotek - pomimo cudownej opieki w domu tymczasowym - musi być pod stałą kontrolą lekarza weterynarii.
 
Maciuś - pod skrzydła naszej Fundacji - trafił niespełna 2 tygodnie temu. Bardzo się o niego martwimy. Błagamy więc o wsparcie dla tego wspaniałego kociaka. Aktualnie zbieramy środki na dalsze leczenie, badania, suchą i mokrą karmę weterynaryjną (np. ROYAL CANIN Renal Special Feline, HILL'S Prescription Diet Feline k/d) oraz żwirek. Liczy się KAŻDA złotówka!
 
Dane do przelewu:
74 1050 1575 1000 0090 3015 5601 (ING Bank Śląski S.A.)
Fundacja Happy Animals
ul. Ogrodowa 62/9
55-040 Bielany Wrocławskie
z dopiskiem "Dla Maciusia"
 
141_dogo_macius_1.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem długo mnie na dogo nie było. Wybaczcie ale tyle się działo w moim życiu, smutnego także. Kto pamięta Dropsa i Fosię to niestety ich nie ma :( Są za TM. Dropsiu 3 lata i 2 miesiące :( Nie ma tez mojej kochanej mamy.... od 31.03.2014 [*]

Ale, ale jest Maciuś który trafił do mnie na jedna mała chwilkę. Trafił awaryjnie bo ledwo stał na swoich chudych nóżkach. Okazało się że Maciuś, który długo był bezdomny i sponiewierany przez los ma chore nerki i silną anemię :( Tak przez ponad dwa tygodnie na przemian leki, dieta, wet, kroplówki , zastrzyki. Jak wiecie nie miałam do czynienia za bardzo z kotami no i Maciuś u mnie rezydował bardzo samotny w pokoju:( Poszukałam pomocy dla Niego i Oni, cudni ludzie z Fundacji Happy Animals przyszli z pomocą dla Maciusia. Maciuś jest w DT, ma opiekę ale bardzo potrzebuje wsparcia na leki i karmę weterynaryjną dla nerkowców. Wspomóżcie proszę chorego Kotka, Kotka który nie wyzdrowieje... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pilnie poszukujemy (wychodzącego) domu tymczasowego dla Maciusia (lokalizacja: Wrocław - Krzyki, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina lub okolice). Jako Fundacja zapewniamy pełne wyposażenie dla kotka (kuwetę, łopatkę, miski, legowisko, drapak), żwirek, karmę specjalistyczną oraz leki. Dodatkowo pokrywamy wszelkie koszty związane z opieką weterynaryjną. Na znalezienie nowego domu mamy ZALEDWIE 2 TYGODNIE :( :( :( Kontakt - tel. 696 881 977 (Jacek), e-mail: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...