Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
czi_czi

Buldog francuski- hodowle

Recommended Posts

szukam hodowli buldoga francuskiego ktora jest godna polecenia. Zalezy mi na hodowli w ktorej nie rozmnaza sie osobnikow przesadnie krepych, klockowatych, z prawie wkleslym nosem. Niewazna ilosc wygrywanych wystaw, tytuly rodzicow itd, bardziej istotne jest ich zdrowie. Ktos zna jakas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam zadzwonić do związku kynologiczneho i zapytać o hodowle ale z polecanych hodoli bf mogę polecić "Z Korczówki", "Minimolos" :) Pojedź też na wystawę, pogadaj z hodowcami, pooglądaj jakie psy ci się podobają i wtedy zapytać z jakiej jest hodowli i z jakiego skojarzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na stronie buldogfrancuski.org jest wykaz hodowli buldogów z Polski, strona jest o tyle fajna że są to tylko sprawdzone hodowle z ZKwP, żeby się tam dopisać trzeba wysłać skany dokumentów i przynajmniej jednego badania także polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbiję temat. Moja bratowa chciałaby kupić w tym roku szczenię buldoga francuskiego. Mam nadzieję, że skutecznie wybiłam jej pomysł nabycia psa z pseudo, ale równocześnie zobowiązałam się do znalezienie hodowli, w której szczenię nie będzie droższe niż 3000-3500 zł Czy ktoś z Was miał doświadczenia z Noble Braveheart? A może znacie jakieś sprawdzone hodowle bf z małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×