Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

Oj biedny chłopak :(

U nas (w moim polskim mieście) jak się nie mylę ostatnio basen zamknęli bo w wodzie znaleźli właśnie tę bakterię. Nie wiedziałam, żę to też dla zwierząt jest zaraźliwe...

Także duuuuuuużo zdrówka dla Shadowa :*

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy i mam nadzieję, że się spełni (choć dzisiaj mam wrażenie, że mu choróbsko wraca :()

może to wszystko przez pogodę, obecnie leje (oby do jutro przeszło, Gabi ma zawody lekkoatletyczne - a bieganie w błocie i deszczu do przyjemnych i miarodajnych nie należy ). 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, *Magda* napisał:

To trzymam kciuki za Gabi :) Uwielbiam lekkoatletykę :)

nie dziękuję, to pewnie dalszy etap tych powiatowych (wysyłam Ci kiedyś foty z medalem :)), dokładnie nie wiem. W ogóle jestem zakręt. Łukasz miał kolejny konkurs w poniedziałek z angielskiego (jakiś powiatowy). W niedzielę stwierdził, że ma być elegancko ubrany. Wyprasowałam koszulę (z przebojami, bo wcisnęłam funkcję czyszczenia i na białej koszuli znalazł się brązowy kamień, więc poszłam po kolejną i stwierdziłam, że pójdzie w niebieskiej). W poniedziałek rano mój syn stwierdził, że ma konkurs n 8 lekcyjnej- a ja głupia poszłam jego tropem. Więc Łukasz poszedł do szkoły w bluzie i potem miał się przebrać. Oczywiście konkurs był o 8 rano (a nie lekcyjnej). Na dodatek robili zdjęcia (Łukasz był w pierwszej piątce- IV, więc pewnie zobaczę swoją bluzę (obraz głupoty) na jakimś portalu czy lokalnej gazecie).

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...