Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

hej, napiszę potem co tam słychać- teraz wkleję Wam wyniki Shadowa (Madzią Tobą się kiedy indziej zajmę - nic nie poradzę, że będąc 700 km dalej patrzysz na pogodę dla Dolnego Śląska i mówisz, że to u Ciebie :P) 

a więc:

IMG_20170228_223448.thumb.JPG.9e0813019854939a84fe28c1bf1a0f10.JPGIMG_20170228_223513.thumb.JPG.f209dae21feae2a3a8cd9f67a2ea835d.JPG

 

Shadow od 2 miesięcy inaczej się zachowuje (nie zawsze, ale jest parę rzeczy niepokojących w zachowaniu). Dwa razy miał ślinotok, moja córka widziała u niego drgawki (pies nie mógł wyciągnąć języka). Z wyników i rozmowy z lekarzem wynika za mały poziom wapnia i za duży żelaza (norma do 21). W dniu robienia wyników miał chore gardło (był trochę uśpiony do badania- paskudnie czerwone migdałki). Dostał antybiotyk. A i głośno przełyka ślinę (tak z kilka razy dziennie). Myślałam, że to po antybiotyku przejdzie, ale nie. Podejrzewam , że sprawa jest grubsza (a gardło wyszło przy okazji). Obecnie dostaje wapno i magnez. Może widzicie coś innego w tych wynikach???Zastanawia mnie wysoki poziom żelaza- może z miesiąc próbowałam barfa- ale pies jada przede wszystkim karmy rybne (TOTW z rybą, eukanubę dermatois lub brita care z jagnięciną- sporadycznie). Może jestem przewrażliwiona, ale wolę dmuchać na zimne....

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mar....ka napisał:

hej, napiszę potem co tam słychać- teraz wkleję Wam wyniki Shadowa (Madzią Tobą się kiedy indziej zajmę - nic nie poradzę, że będąc 700 km dalej patrzysz na pogodę dla Dolnego Śląska i mówisz, że to u Ciebie :P) 

A gdzie ja takie coś napisałam?!

Link to comment
Share on other sites

Zupełnie się na tych wynikach psich nie znam . Jak chciałam coś poczytać to wchodziłam na jakąś stronkę , coś o czarnym terrierze czy jakoś tak i tam normy były .

Tytusowi teraz będę robic badania , bo od urodzenia praktycznie na Barfie z małym dodatkiem suchej jak był bardzo głodny i też mam obawy czy wszystko dobrze będzie .

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...