Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

 

"Zachłanność rodzi się z błędnego wyobrażenia o satysfakcji, gniew z błędnej oceny spraw swoich i otoczenia, głupota z niezdolności do stwierdzenia, jakie postępowanie jest właściwe. Zachłanność, gniew i głupota stanowią zatem źródło wszelkiego ludzkiego nieszczęścia. "

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, majoka napisał:

Hej, przepraszam za nagłe zniknięcie. W sumie to nie wiem,  jak to co się wydarzyło, opisać. Forum jest jawne, miejscowość w której mieszkam mała, więc nie będę się wdawać w szczegóły. Ogólnie przedstawiając sytuację, okazało się, że dom który zamieszkuje (dom rodzinny mojego męża), nie będzie zapisany po połowie na mojego męża i jego siostrę (lecz prawdopodobnie w całości będzie należał lub już należy do niej). W optymistycznym podejściu, nawet jeśli mielibyśmy jego połowę, to druga połowa była by przekształcona na mieszkania do wynajęcia. Oczywiście o tej połowie domu, to raczej mrzonka - gdyż nie mogliśmy nawet pomieszczenia gospodarczego dostać na palarnię i mamy piec w kuchni. Żeby było zabawniej ogrzewamy cały dom, płacimy rachunki prąd, wodę również  (za teściową), dawaliśmy jej dostęp do Internetu. W ogóle ponosiliśmy wszelkie koszty utrzymania domu, koszenie, remonty. Zmieniliśmy dach (bagatela 30 tysięcy).  Mąż ślepo wierzył w zapewnienia swojej mamy, a przypadkiem (tutaj omijam szczegóły), wyszło jakie są plany!!!!! Zostało to potwierdzone w kolejnych dwóch rozmowach. Teściowa do śmierci chciała korzystać , a potem wyszłaby niespodzianka. Dodam iż siora męża nie mieszka w Polsce i jak zostało to nam wykrzyczane, nigdy tutaj nie wrócą. Zależy im tylko na kasie, bo przecież "mają dziecko" My pewnie to koty mamy, bo nie wiem za kogo są uważane nasze dzieci. W każdym razie świat nam się poprzewracał, jesteśmy 15 lat po ślubie, ze zbliżającą się 40 ką na karku. W tym momencie jeszcze raz przepraszam Chesti, za to że nie pojechałam nad morze (zresztą jak się okazało i tak wyjazd nie był nam pisany, bo Gabi dostała ospę!!!). Nie chcę ciągnąć tematów domowych, dlatego będę wdzięczna za omijanie tego wątku (należało Wam się wyjaśnienie, więc czułam że muszę się choć cząstką mych problemów podzielić). Jestem wdzięczna za wsparcie Madzi i Ali :) Z dobrych wieści, powoli układamy sobie świat na nowo. Kiedyś myślałam, że takie sytuacje, tylko u Jaworowicz, kiedyś.......

"Zachłanność rodzi się z błędnego wyobrażenia o satysfakcji, gniew z błędnej oceny spraw swoich i otoczenia, głupota z niezdolności do stwierdzenia, jakie postępowanie jest właściwe. Zachłanność, gniew i głupota stanowią zatem źródło wszelkiego ludzkiego nieszczęścia. "

U Mnie toSamio bylo, a wlasciwie relacja mamy z Jej siostra. Identyko. Sasiadka to Samo przechodzila. Tak to juz z rodzina jest ;) glowa do gory :*

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to Wam sie porobiło :/ My z moja teściową też nie mamy kolorowo i cały czas nie wiemy co może nam jeszcze wywinąć ale jestem dobrej myśli i nie mysle póki co o tym , dobrze że wszystko u Was ułożyło się jakoś :) i że do Nas wróciliście :*

Link to comment
Share on other sites

Mariolko , zadzwonię to znów pogadamy ;) .

Przedpokój będzie prawie gotowy w poniedziałek , to ni ma tak łaps ,wszystko musi wyschnąć , tak , ze i wyjazd nam się przesunął , no i w sumie nie wiem czy mi się chce jechać ;) .

Jeśli pojadę do Zgorzelca to dam znać ...a teraz idę na google ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...