Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

Cześć jestem Shadow, pręgus z Gór Izerskich....

 

Urodziłem się 4 czerwca 2014 roku (ze względu na moją odwagę i wścibstwo - tak mówi mamcia, oczywiście na świat przyszedłem jako pierwszy z siedmiorga rodzeństwa)

cc9ad85817c1cb88.jpg

 

 

Byłem mały ciałem, za to wielki duchem

ec0f4a2d51722c4bgen.jpg

 

Moim idolem został król lew

78fa70c9813be83cgen.jpg

 

Pewnego słonecznego dnia (pod koniec lipca), przyjechali po mnie moi nowi rodzice i zabrali 450 km na południe.....

3fba48f770cdf7be.jpg

 

Po przyjeździe byłem nieco zagubiony
dcc1ca0c1f5bf369gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Śliczny boksiu ♡
Bokser to taka moja daleka miłość, może kiedyś się zdecyduję :)
Liczę na dużo zdjęć pregusa :)

 

Witam w naszej galerii, zdjęć pewnie będzie dużo (bo dużo ich robimy). Shadow to mój drugi bokser- pierwsza była Kanusia, miała swojego bloga, ale po jej śmierci nie mogłam tam zaglądać i skasowałam. Teraz nadszedł moment na bloga Shadowskiego :) Lucky, długo marzyłam o boksie, cztery lata po ślubie- spełniło się moje marzenie (choć ciężko było męża przekonać, teraz to on nie wyobraża sobie domu bez boksera :P)

Link to comment
Share on other sites

Hej

Witam i liczę na masę zdjęć :)

Jest cudny.Pięknie malowany a do tego bokser to moje dziecięce marzenie.Nawet przez jakiś czas zastanawiałam się nad takim przystojniakiem ale 'przegrał " z dobkiem ze względu na fafle ;) /ślinienie się/ choć to bardziej argument męża był.

Na pewno będę zaglądać bo i pies i widoki (uwielbiam góry) piękne.Do tego Shadow tylko pół roku młodszy od mojego Eryka więc będę"zaglądać" i sprawdzać który szybciej spoważnieje ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Piękny :D

dziękuję, z małym adhd hehe

 

Hej

Witam i liczę na masę zdjęć :)

Jest cudny.Pięknie malowany a do tego bokser to moje dziecięce marzenie.Nawet przez jakiś czas zastanawiałam się nad takim przystojniakiem ale 'przegrał " z dobkiem ze względu na fafle ;) /ślinienie się/ choć to bardziej argument męża był.

Na pewno będę zaglądać bo i pies i widoki (uwielbiam góry) piękne.Do tego Shadow tylko pół roku młodszy od mojego Eryka więc będę"zaglądać" i sprawdzać który szybciej spoważnieje ;) :)

z doświadczenia wiem, że boksery nie poważnieją :P Oczywiście zapraszam do nas :) Mój mąż w ogóle nie był psiarzem, ale Kana poprzewracała mu całą ideologię (Shadow to już w ogóle urobił go na całego hehe) Do ślinienia idzie się przyzwyczaić, najbardziej oczywiście mnie wkurza, jak jestem gdzieś zebrana, a Shaduś przyjdzie się powycierać np. w moją sukienkę wrrr

 

[attachment=17432:060.JPG]

Link to comment
Share on other sites

dziękuję, z małym adhd hehe

 

z doświadczenia wiem, że boksery nie poważnieją :P Oczywiście zapraszam do nas :) Mój mąż w ogóle nie był psiarzem, ale Kana poprzewracała mu całą ideologię (Shadow to już w ogóle urobił go na całego hehe) Do ślinienia idzie się przyzwyczaić, najbardziej oczywiście mnie wkurza, jak jestem gdzieś zebrana, a Shaduś przyjdzie się powycierać np. w moją sukienkę wrrr

 

attachicon.gif060.JPG

Zagladam i ja ....boksia poznalam juz na FB  :-)przystojniak :smile:

a co do slinienia.....wychodzisz ,jestes wystrojona i.....3 buldozie sie wycieraja......

zmieniasz ciuszek i znow probujesz wyjsc.... ;-)

i tak az do skutku ...za ktorym podejsciem sie udaje.... ;-)

WYJSC sie udaje ;-)

Link to comment
Share on other sites

Zagladam i ja ....boksia poznalam juz na FB  :-)przystojniak :smile:

a co do slinienia.....wychodzisz ,jestes wystrojona i.....3 buldozie sie wycieraja......

zmieniasz ciuszek i znow probujesz wyjsc.... ;-)

i tak az do skutku ...za ktorym podejsciem sie udaje.... ;-)

WYJSC sie udaje ;-)

witaj Krysiu....tak to jest z tymi naszymi faflowymi :P

 

 

Witamy się, śliczny kawaler

Serdecznie witamy w naszych progach ;)

 

A u nas jakoś tak ponuro za oknem. Pojechaliśmy z Gabi po kasztany, przy okazji Shadow się wybiegał (no i lasem na smyczy, nie należę do zwolenników puszczania psa luzem po lesie )

 

416f2593d9ad08ca.jpg

 

dfbc98d54617e8cd.jpg

 

004b0e151f3c78ae.jpg

 

a5feb55c32586c65.jpg

 

895141a35247fe97.jpg

Link to comment
Share on other sites

Twoj Shadow to naprawde kawaler niezwyklej urody, pregusy to zdecydowanie moja bajka, a jemu ten wzor wyjatkowo pasuje i powinien go czesciej nosic :d
My kobiety mamy olbrzymia moc, mi zajelo 8 miesiecy by namowic TZa na psa :D potem wybralismy jego ulubiona rase i teraz Biesio to jego malutki najkochanszy syneczek ;)

Link to comment
Share on other sites

witamy się 

bokser to moja ukochana rasa, a jeszcze pręgusek z białymi znaczeniami to spełnienie marzeń

cudowny z Niego pies

 

Ana wszystko przed Tobą, witamy w naszej galerii :)

 

U nas dzisiaj nawet całkiem ładna pogoda była, planowałam nawet zacząć jesienne porządki na działce ostatecznie jednak zwyciężyło niedzielne lenistwo.

 

U nas rano dwa stopnie - zimnooooo, a przede mną też porządki (ogródek mąż przeleci glebogryzarką, ale trzeba inne rzeczy porobić np. wykopać dalie, kany). Poza tym mamy sad z jabłkami- w tym roku obrodzenie, ale lecą niemiłosiernie i nie wiadomo co z tymi spadami robić

 

 

Twoj Shadow to naprawde kawaler niezwyklej urody, pregusy to zdecydowanie moja bajka, a jemu ten wzor wyjatkowo pasuje i powinien go czesciej nosic :D
My kobiety mamy olbrzymia moc, mi zajelo 8 miesiecy by namowic TZa na psa :D potem wybralismy jego ulubiona rase i teraz Biesio to jego malutki najkochanszy syneczek ;)

 

 

Harika widać, że lepsza czarownica z Ciebie :P, u mnie to zajęło cztery lata- coś marnie z moją mocą :(

 

 

Hej

Pięknie mężnieje ! Widoki super.Jak też w lesie nie puszczam,po pierwsze boje się,że jednak nie odwołam za zwierzyną a po drugie nie daj Boże wpadnie na jakiegoś "ambitnego" mysliwego czy we wnyki.Zresztą samo strasznie bidnej zwierzyny nie jest fajne.

 

nic dodać, nic ująć :)

 

A my zabiegani, moje młodsze dziecko rozpoczęło pierwszą klasę i z wielkim entuzjazmem pozapisywało się na wszelkie możliwe zajęcia dodatkowe-mamy robótki ręczne, kółko plastyczne, taniec towarzyski, język angielski, a do tego gimnastykę korekcyjną uffff

 

Za to Shadow dzisiaj zaliczył coroczne szczepienie (pakiecikiem). Także jesteśmy wiecznie w biegu ;)

 

Foty z dzisiaj (niestety komórą)

914f2f716d2e85cb.jpg

 

2cd42cb6c4a81a90.jpg

Link to comment
Share on other sites

I my się witamy :)
A ja też kojarzę Shadow z fb czy nie?!

Po śmierci Albina tez miałam problem, by zajrzeć na jego wątek. Ale...wierzę, że on dał szanse Roniemu. Wiec wątek Albina kontynuuję i powoli nadrabiam zaległości w aktualizacjach Roniego :)

Przeczytam wszystko od początku, jak będę przy normalnym komputerze :)

No i fotek, fotek więcej poproszę!!!

Link to comment
Share on other sites

I my się witamy :)
A ja też kojarzę Shadow z fb czy nie?!

Po śmierci Albina tez miałam problem, by zajrzeć na jego wątek. Ale...wierzę, że on dał szanse Roniemu. Wiec wątek Albina kontynuuję i powoli nadrabiam zaległości w aktualizacjach Roniego :)

Przeczytam wszystko od początku, jak będę przy normalnym komputerze :)

No i fotek, fotek więcej poproszę!!!

Dokładnie, byliśmy na fb- na paru grupach. Ale to tak nie całkiem nasza bajka ;) Dlatego wróciliśmy na dgm :)

Link to comment
Share on other sites

Hej

Z brakiem czasu przez szkołę łączę się ;) U mnie dziewczyny starsze ale Komunia w tym roku + też lubią wszelkie dodakowe

 

Shadow na komórkowych też fajnie wygląda :)

mój syn w drugiej gimnazjum....

 

Mogę pospamować ? Mogę ?

To wątek Roniego http://www.dogomania.com/forum/topic/91436-ferajna-z-ba%C5%9Bniowego-lasu-bia%C5%82y-bokser-tosa-russian-blue-i-prince-of-bazarrr/page-75

Niestety po n-tych zmianach na dogo, n-ty raz pouciekały mi wszystkie subskrypcje. Innym pewnie też.
Więc zapraszam :)

spamuj, spamuj, zaraz zerknę co tam się kryje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...