Jump to content
Dogomania

skąd masz swojego kundelka?


zaba14

Skąd masz swojego pieska??  

1419 members have voted

  1. 1. Skąd masz swojego pieska??



Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja zaznaczyłam "inna sytuacja" pies miał rodzinę ale w końcu się znudził i przyniesiono do domu drugiego psa który gryzł mikusia i czasem dotkliwie :cry: sąsiad chciał go gdzieś wywieś... ale w najlepszym przypadku Mikus by wylądował w schronisku ... ale jest już u nas 7 lat :P

Link to comment
Share on other sites

Z ulicy.

Miałam iść w sobote do schroniska po jakiegos pieska, ale tam nie doszłam, bo dwa dni wcześniej przyczepiła się do mnie moja sunia.

I jak przyszła tak została.

I to było po prostu przeznaczenie. Ona była mi pisana :lol:

Link to comment
Share on other sites

zaba14 >> Sasiad mial suczke i mu sie oszczenila wiec wcisnal nam jednego :) a dokladnie mojej siostrze :) Jest bardzo kochany ale na starosc mu troszke odbija (ma 13 lat) i szczeka do powietrza i jest bardzo leniwy ale za to tryska zdrowiem :) Dokladniej nie jestem w stanie napisac jak wygladaly poczatki Puszka u nas w domu bo sama nie pamietam :) to bylo tak dawno :)

Link to comment
Share on other sites

Moj piesek jest od znajomych....trzeba bylo uratować ją,bo ich mały synek zrzucał ją w taczce z domku na drzewie....prosze nie komentować... :-? no i ją mamy juz 11lat :D a kotek jest tez od znajomych :D i sie bardzo kochaja i z jednej miski jedzą :P oczywiście jak Lava(piesek,tzn suka)pozwoli... :D

Link to comment
Share on other sites

Mnie trafił się od tygodnia psi łazęga, taka wagabunda bieszczadzka. Przywiozła go moje córka, chodząc po górach, szedł całą trasę, spał pod namiotem. nie miała siły go zostawić przed dworcem. Przykre jest, że sporo psów tak się w górach wałęsa, licząc na to, co skapnie im od turystów.....biedak miał masę kleszczy i był cały poraniony. tera mieszka w bloku, widzę, że się trochę męczy. Z drugim naszym jamniorem mijają się boczkiem, ale się tolerują......

pozdrawiamy wszystkich fanów mixów

Kasia i psy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja mojego znalazlam pod smietnikiem na podworku ;-) tzn babcia go zobaczyla a ja go wzielam :) jest ze mna juz 3 lata, i mysle ze sie ma dobrze :) moj pierwszy wspanialy idealny pies :angel:

wczoraj jeszcze z pod kosciola wzielam suczke bo biedna zagubiona szukala wlasciciela, robie ogloszenia i szukam jej domu, bo zatrzymac jej raczej nie moge :(

Link to comment
Share on other sites

Mele wzielam ze schroniska w krakowie. Przyszlam po zupelnie innego psa ktory mial skonczyc tego dnia kwarantanne ale gdy zobaczylam to moje stojace przy scianie nieszczescie nie moglam juz isc dalej. Mela byla w leczeniu i wet nie zgadzal sie na zabranie tego dnia ale tak sie uparlam, ze nawet moj maz nie dal mi rady. Zobowiazalam sie do jej dalszego leczenia i Mela od tego dnia jest z nami.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...