Jump to content
Dogomania

OGROMNA prośba do hodowców - Kluby Hodowców


Corse

Recommended Posts

Drodzy hodowcy,

Mam do Was ogromną prośbę o pomoc.

Jestem studentką i piszę obecnie pracę o nowych trendach w dystrybucji produktów.

Chciałabym napisać o dystybucji karm poprzez Kluby Hodowców organizowane przez dystrybutorów karm (Eukanuba, Royal Canin itp.)

Potrzebuję Waszej pomocy - gdybyście mogli odpowiedzieć mi na kilka pytań związanych z Klubami Hodowców w których uczestniczycie.

Będę ogromnie wdzięczna za pomoc - to zajmie Wam tylko chwilkę, a mi da materiał do pracy.

Z góry WIELKIE dzięki :roll: :roll:



[COLOR=darkred][I]1. Czy należy Pan/Pani do Klubu Hodowców zorganizowanego przez dystrybutora karm?


2. Jeśli tak to do jakiego?


3. Jakie są Pana/Pani oczekiwania w stosunku do takiego Klubu?


4. Czy Klub w którym obecnie Pan/Pani uczestniczy spełnia te oczekiwania?


5. Co chcieliby Państwo zmienić w Klubie - co jeszcze mógłby Państwu oferować Klub?

[SIZE=1]Tu chodzi mi o Państwa pomysły na ulepszenie Klubów - co jeszcze mogą zaoferować, prócz karm w preferencyjnych cenach, wyprawek i dużych opakowań?
Np. zniżki na leczenie psów u wybranych lekarzy wet. (oczywiście dobrych wet.) czy organizowanie specjalistycznych badań w Państwa mieście (przyjazd lekarza specjalisty, przy założeniu, że zbierze się kilku hodowców z danego regionu) itp.

[/SIZE]
6. W jaki sposób kontaktujecie się Państwo z Klubem?
Czy w Klubie jest osoba, która zajmuje się Państwem (kontaktuje się regularnie, w razie potrzeby pomaga, interesuje się Państwa zwierzakami, miotami itp.)


7. Jeśli tak, to czy jesteście Państwo zadowoleni ze współpracy z takim opiekunem? Jeśli nie ma takiej osoby, to czy chcieliby Państwo, aby był ktoś taki?

[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze masz rację CHI.

Bardzo przepraszam, ale po prostu jestem przyzwyczajona do privów na forach i stąd brak maila.

W takim razie bardzo proszę o odpowiedzi na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
lub o wysłanie mi prywatnej wiadomości.

Oczywiście zapewniam tym samym, że ankieta jest całkowicie anonimowa, nie będzie rozprzestrzeniana, a wiadomości w niej zawarta pasłużą TYLKO mi, w celach poznawczo-naukowych :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...