Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

[quote name='wanda szostek']

Ludzie często nie wiedzą jak psa szukać i po cichu wierzą , że wróci.[/quote]
Zgadzam się, zwłaszcza jeśli On zgubił by się jakiejś starszej osobie, która powiedzmy sobie szczerze nie miała by pojęcia jak i gdzie szukać swojego pupila w sieci.
Można ogłaszać wszędzie, nie musza to być jakieś super ogłoszenia, wystarczy nawet opis wyglądu psiaka i kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Powtarzam:
Pies przybłąkał się w czwartek wieczorem nie bardzo mieliśmy czas aby cokolwiek podać do gazety, ponieważ mamy zajęcia na uczelni, oprócz tego Dropka trzeba było zabrać w piątek do weta i przebadać itd (a do tego jesteśmy chorzy - więc staramy sie robić wszystko w miarę możliwości) !!!

Ogłoszenia już od piątku wiszą porzy kościele i w, przy supermarkecie.

Link to comment
Share on other sites

Nie znamy lubelskich forum adopcyjnych, przypominam że jesteśmy na dogomani od czwartku wieczorem i nigdy taki rzeczami nie zajmowaliśmy się ponieważ do tej pory jakoś nie był nam potrzebny internet do znajdywania domu dla zwierzaków (z wyjątkiem Tajry ale to nie przez nas), wiec jeśli ktoś zna takie fora bardzo proszę je podać to umieścimy tam Dropka. Na forach jakie znależliśmy w necie jest już informacja o Dropku.

Niestety nie mamy 24h na dobę aby poświęcać się tylko i wyłącznie zamieszczaniu informacji o Dropku, dlatego też rzuciliśmy informację na dogo na adopcje.org zrobiliśmy mu stronkę i rozpowszechniliśmy apel u ponad 100 osob(tylko my) a oni przekazali informację innym.

Link to comment
Share on other sites

Któraś z tych gazet :wyborcza, kurier lub dziennik wschodni zamieszczają bezpłatne ogłoszenia o znalezionych psach szukających domu/właściciela. Może tam go ogłosicie? Chodzi wszystkim o dobro tego psiaka, dlatego próbujemy pisać jek ew. można pomóc. Nie każdy może szukać w internecie, a nawet niektórzy w ogóle o tym nie wiedzą(zwłaszcza ktoś starszy). Stąd propozycje ogłoszeń na sklepach itd. Wysyłam pw dogeviper do Ciebie:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogeviper']Czujemy nutkę nagonki na nas :evil_lol: a przecież musimy pamiętać, że wszyscy mamy wspólny cel:fadein:

Dobro naszych braci mniejszych najwyższym dobrem :)[/QUOTE]

Nikt tu nie robi nagonki, bo to nie jest naszym celem, tylko j.w. Ale jak napisały Paulina_mickey i Wanda szostek (i ja też wcześniej pisałam) czasami ktoś mimo dobrych chęci nie potrafi szukać, a czasami też psiak wędrowiec znajduje się daleko od domu. I dużo ludzi nie wie nawet, że psiak może być ogłaszany w internecie.

Link to comment
Share on other sites

Jeju już nie mam pomysłu co tu zrobić, żeby mu pomóc. Może porozsyłajcie jego link na innych wątkach na dogo.

Ej a może tu ktoś się znajdzie??

[url=http://mapapomocy.dogomania.pl/region.php?id=3]Mapa Pomocy Dogomaniakow[/url]

To jest mapa dogomani, tam ludzie oferują swoją pomoc w danym zakresie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Jeju już nie mam pomysłu co tu zrobić, żeby mu pomóc. Może porozsyłajcie jego link na innych wątkach na dogo.

Ej a może tu ktoś się znajdzie??

[URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/region.php?id=3"]Mapa Pomocy Dogomaniakow[/URL]

Zarejestrowaliśmy się teraz pytamy czy ma ktoś miejsce ale wątpimy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...