Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

Witam serdecznie po raz kolejny znaleźliśmy pieska więc w końcu przyszedł czas by założyć sobie konto i pisać o tym.
Pieska znaleźliśmy dzisiaj na spacerze ze swoim przypałętał się sierotka no i cóż nie można było go zostawić. Niestety z naszym psiakiem to on w ogóle się nie dogaduje więc szukamy mu domu jak najszybciej jest to możliwe. Psiak jest bardzo przyjazny i umie załatwiać się na dworze. boi się jeszcze wychodzić na smyczy ale jak się go wyniesie przed klatkę to się trzyma przy nodze. piesek ma ok 1-1,5 roku, ma czarną głowę i kilka czarnych łat a tak ogólnie to jest dropiaty. Wstawilibyśmy zdjęcia ale jeszcze nie umiemy. możemy za to wysłać na maila. Prosimy o szybki kontakt ponieważ piesek nie może u nas zostać. nr tel 792-656-676

Pozdrawiamy i czekamy na kontakt.

Link to comment
Share on other sites

a tu zdjęcie
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9895/kopiaimg0054.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img88/kopiaimg0054.jpg/1/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/kopiaimg0054.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL][URL="http://www.sxc.hu/browse.phtml?f=view&id=1153131"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, melduję się z Lublina:lol:
[B]Prosimy o pomoc, o rozesłanie wątku do innych dogomaniaków i zaproszenie ich na watek, bo razem możemy więcej wymyślić i zdziałać![/B]

Pieska znaleźli moi znajomi, a raczej ona znalazł ich:cool3:, bo przez dwa osiedla przydreptał za nimi pod sama klatkę. Nie mogli mu odmówić pomocy, bo oni nigdy nie odmawiają podania pomocnej dłoni, czy to ludziom czy zwierzakom:loveu:
niestety piesek znajomych nie toleruje nowego przybysza, broni swego terytorium dość zaciekle:roll::placz:
[B]
Musimy mu znaleźć DT lub DS jak najszybciej:roll: Jeśli to się nie uda, psiaka czeka schron[/B]:-(:-(:-(

Byliśmy z Dropkiem-Kropkiem na spacerku, jest grzeczny w stosunku do innych psów, pilnuje się nogi, umie się załatwiać na dworze. Na razie jest troszeczkę przestraszony ale powoli się ośmiela, to na pewno będzie dobry towarzysz i pojętny uczeń:cool3: dla kogoś, kto da mu szansę na normalne życie, bez tkwienia w piekle schronu:-(:-(:-( to młody psiak ok 1-1,5 roku, jest wesoły, towarzyski..."jedyne" czego nie ma to swojego pana i kochającego domu:-(:placz::-(

Prosimy o pomoc i rozesłanie wątku do swych znajomych!
Liczy się każda pomocna dłoń, inaczej Kropka czeka schron!:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Hej hej witam:lol:
Witaj bico otrzymałam zaproszenie więc jestem:p, ale mogę tylko podnosić i pytać znajomych:roll:
Ten psiak nie wygląda na zabiedzonego, może się zgubił?
Zgłosiliście do schronisk? Może ktoś go szuka(czasami jeszcze mam nadzieję).
Można by porozwieszać ogłoszenia w okolicy tak na wszelki wypadek.

Link to comment
Share on other sites

Hej,

psiak jest uroczy i faktycznie nie wygląda na takiego, co by się długo błąkał...może jednak komuś uciekł? Gdybym mieszkała w Lublinie, pomogłabym z ogłoszeniami..., a tak przyszło mi do głowy, zeby napisać o nim na Homerowym wątku, tam jest parę osób z Lublina...

Link to comment
Share on other sites

Trzeba powiadomić schronisko o znalezieniu psa i przesłać zdjęcie , albo zawieźć wydrukowane zdjęcie z opisem miejsca znalezienia. Już są pierwsze cieczki - coraz więcej będzie takich lovelasów.

Nie wygląda na porzuconego... raczej skoro nie za bardzo na smyczy chodzi i po schodach nie umie, to zwiał z posesji, gdzie luźno biegał . Moze pójść z nim na spacer w okolicę gdzie się przybłąkał i sam do domu trafi , albo przepytywać czy w którymś domostwie takiego nie było... właściciele pewnie na razie nie szukają bo myślą że wróci... zaniepokoją się za kilka dni i będą ogłaszać... to standard...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Gdzie on się błąkał? Zawiadomiliście schronisko? Może jednak ktoś go szuka.[/quote]

[B]Dziękuję wszystkim cioteczkom za zajrzenie na wątek Kropka-Dropka:Rose:[/B]
Każda pomoc, nawet zwyczajne podnoszenie, też się przyda:roll:
zaraz wysyłam fotki Kropka i info o nim do schroniska

przed chwilą widziałam się z moimi znajomymi i Kropkiem na krótkim spacerku. Najnowsze wiadomości o Kropku są takie, przy dziennym świetle lepiej widać: Kropek jest już trochę wychudzony, widać zarys żeberek, jadł łapczywie, psina jest okropnie brudna:roll: czyli tułał się już trochę po dworze. Moi znajomi opiekujący się Kropkiem to studenci weterynarii, ale byli też u swych profesorów z Kropkiem, bo miał rankę na łapie i ropiejące oczy. Na oczka dostał gentamecynę do wkraplnia. Na łapce przedniej lewej jest jakaś ranka, weci mówią, że to nie jest nowa, tylko starsza rana, została oczyszczona i zdezynfekowana, a na dworek musi Kropek wychodzić w opatrunku. Kropek ma trochę kłopot z chodzeniem na smyczy, ale znajomi założyli mu szelki i chodzi już bez żadnych oporów.
Kropek przydreptał za moimi znajomymi z lubelskiej dzielnicy Węglin na Porębę. I na razie u nich zostaje, izolowany od drugiego psa, bo stały domator broni swego terenu:diabloti: no ale ta sytuacja nie może trwać, znajomi nie będą mogli go zatrzymać. Jeśli do poniedziałku coś się nie znajdzie, to psinka trafi do schronu:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Gdzie on się błąkał? Zawiadomiliście schronisko? Może jednak ktoś go szuka.[/quote]

Tak jak napisałam psina przeszedł za moimi znajomymi z lubelskiego osiedla Węglin na Porębę.
Do lubelskiego schronu wysłałam już o nim maila z info o psie i jego fotki

Teresz10 - dzięki za maila schronu:modla::modla::modla:

Raz jeszcze dziękuję wszystkim cioteczkom za pojawienie się na wątku, pomoc, rady i wskazówki:Rose::Rose::Rose: - nie zapominajcie o nas:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Hej,
a tak przyszło mi do głowy, zeby napisać o nim na Homerowym wątku, tam jest parę osób z Lublina...[/quote]

[B]Bumel,[/B] jeśli możesz zgłoś Kropka na wątek Homera, skoro są tam lubliniacy:roll:
z góry dzięki:modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za zainteresowanie. Piesek przywędrował z węglina dokładnie ze os. Świt. Dzisiaj nie ma już żadnych oporów przed wchodzeniem na klatkę i do domu. Zaczyna się dobrze czuć w mieszkaniu. Podczas jazdy samochodem początkowo nie czuł się pewnie ale pod koniec jazda samochodem nie sprawiała mu problemu. Pies jest podatny na naukę. Już prawie umie "siad" :] .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']I ja zaglądam :pmoże jakieś ogłoszenia w okolicy znalezienia psiaka?
A do schronu to myślę, że trzeba też zadzwonić.[/quote]

dziękuję za "zameldowanie się" na wątku:loveu:

do schronu dzwoniłam, ale nikt tam nie odbiera...jak zwykle:angryy::-(
ponowią więc próbę jutro:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...