Jump to content
Dogomania

kiedy pies kicha?


Murak

Recommended Posts

ciekawe-o tym nie pomyslałam-nie mieszkamy w bloku tylko w domu na wsi i teraz dopiero zaczęliśmy palić w piecu i grzac jak przyszła zima i one faktycznie chyba tak zaczęły kichać-muszę to przyobserwować! :wink:

zawsze mówie co dwie głowy to nie jedna(+spojrzenie z zewnątrz)wielkie dzięki Tufi:D

ps.a ten "króliczek " pod nickiem to już pewno większy?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
nie wiem czy jest tu ktoś naprawdę medycznie zoriętowany co jest z tyn rutinoscorbinem i wit.c bo ja czytałam gdzieś ,że wit c dla psów jest szkodliwa ale spotkałam się z takim stwierdzeniem tylko raz :-?

Co do vit c, to nie wiem jak jest, ale był tu kiedyś poruszany problem psich katarów i wszyscy właśnie rutinoscorbin polecali - u mojej sunie zadziałało :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co do kichania mam pewne świeże doświadczenie.Moja sunia kichała kilka miesięcy,dostała antybiotyk,który nic nie pomógł.oprócz kichania nie miala żanych niepokojących objawów.Mam fantastycznego lekarza,który nie poszedł na łatwizne i nie szpikował jej antybiotykami tylko zlecił RTG i bronchoskopie.Chciał wykluczyć najgorsze czyli nowotwór,który podobno często takim właśnie kichaniem sie zaczyna.Na szczęście okazało sie,że suka kicha ponieważ na ostry stan zapalny zęba- ropień.Dobrze,ze to zostało zdiagnozowane,bo teraz już wiadomo co się dzieje z psem.Polecam fachowe badanie a nie "macanki" kosztem zdrowia zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy jest tu ktoś naprawdę medycznie zoriętowany co jest z tyn rutinoscorbinem i wit.c bo ja czytałam gdzieś ,że wit c dla psów jest szkodliwa ale spotkałam się z takim stwierdzeniem tylko raz :-?

Wit.C nie jest szkodliwa dla psow.Tylko pamietajmy ,ze w nadmiarze prawie wszystko szkodzi i tyle :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...