Jump to content
Dogomania

Cieczka u staruszki?


natik7

Recommended Posts

  • 1 month later...

moja suczka ma 12 lat i też po dłuższej przerwie dostała teraz cieczki, do tego ma...straszna ochotę na jakiegoś samca, codziennie mamy pobudkę o 5 rano - piszczy,wyje i tak do wieczora. miała już dzieci, jak miała 4 lata, nie wiem co jej się dzieje na stare lata:crazyeye: co tu robić?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sasiedzi maja 10 letnia suczke cocker spanielke ktora zawsze byla pilnowana nigdy nie miala szczeniakow tym razem sie nie udalo jakis kundelek ja zaciazyl (przez przypadek, specjalnie nie bylo)
urodzila z cesarka jakis czas temu ,ma sie dobrze , zostawili jednego szczeniaka bo gdy go oddali wyla przez 3 dni non stop niewiem dlaczego i jak to dziala ale akurat mi sie ta historia napatoczyla ;)

czyli suczka moze miec cieczke az do konca , i w kazdym wieku moze zajsc w ciaze, co nie ozacza ze szczeniaki beda zdrowe :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SzczepoN']No tak, podobno najlepiej jednak "dopuszczać" suczki do 8 roku życia. [B]Bynajmniej 1 raz na pewno[/B], bo później suka może już nie przeżyć porodu. Zreszta chyba to tak jak u kobiet. =P[/quote]

wcale nie trzeba dopuszczać suki "raz dla zdrowia", to jeden z najkoszmarniejszych mitów, jakie istnieją. porównywania suki i kobiety nie skomentuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='koliberek87']witajcie
mam pytanie jestem pierwszy raz wlascicielka suczki i nie mam zielonego pojecia kiedy pies powinien miec pierwsza cieczke jak dlugo ona trwa i co jaki czas?[/quote]

kazda suczka inaczej
zdarza sie w wieku 7 meisiecy , i zdarza sie w wieku 1,5 roku ;)
tak samo pierwsza cieczka roznie trwa
bywa ze nawet ponad meisiac
i to co ile tez roznie :lol:
najczesciej raz w roku , ale zdarzaja sie suczki co maja 2 razy do roku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Moja dostała cieczke w wieku 9-10miesięcy:cool3:1 i ostatnią potem wyrżneliśmy jej macice:evil_lol:[/quote]

a moja nie miala cieczki pozbawilam ja macicy i jajnikow jak miala 7 miesiecy :lol:
alesz Ty zuy i nie dobry :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...