Jump to content
Dogomania

Akitaka z Wloch ...


Shirai - Koki

Recommended Posts

Witam serdecznie, chcielibysmy sie przedstawic...tzn. Akitka Shirai - Koki i ja szczesliwa przyszla posiadaczka Shirai'a. Napisalam przyszla, poniewaz Akite odbieram dopiero za 3 tygodnie. Shirai pochodzi z hodowli Etnakita Ken z Catani, rodzicami mojego malucha są Bandou Tarou Saginuma Kensha oraz Bis Biss Ch Sanae Go. Na moje "Szczescie" czekalam rok i 3 miesiace, ale wiem ze bylo warto, chociaz tez byly chwile zwątpienia czy znajde odpowiednich rodziców. Wczoraj bylismy na 1 wizycie u Shirai'a jest cudowny... chociaz reszta miotu tez jest wspaniala, a maluchow do calowania i przytulania mialam az 10 !! W pofilu jest zdjecie 1 miesiecznego Shirai'a pozuje wspaniale, prawda? ;) W domu juz wszystko jest gotowe na jego przyjazd...a to jeszcze 3 tygodnie i nie wiem jak wytrzymam ten czas, jak juz go widzialam. Jak na poczatek chyba wystarczy o nas... pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Hm...z ta zagranica to nie tak do konca...poniewaz ja rowniez mieszkam zagranica ;), poczatkowo bylam zdecydowana kupic akitke w hodowli ktora bym wybrala w Polsce, ale jakos jak szukalam odpowiedzniej hodowli, to wydawalo mi sie ze wszystkie Akitki, a przynajmniej wiekszosc sa powiazane z Halnym Wzgorzem, a tez wydarzyla sie ciekawa sytuacja, jak wypytyalam "pewnego hodowce" o rodowod i z jakiej hodowli w Japonii pochodzili rodzice jego pieknej Akitki (import Japan) to niechcial udzielic mi zadnych informacji !!? Chociaz, nie powiem tez trafilam na milego hodowce, jednak cena sugerowana, nie byla adekwatna do planowanego miotu. Nie powiem zeby z Wlochami bylo latwo, ale ...jestem pewna ze wybor byl wlasciwy. Do zobaczenia na wystawach...;) u nas 1 wystawa 9 maja w Catanzaro a dokladniej RENDE!! Trzymajcie kciuki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akegata']Bardzo jestem ciekawa do jakiej hodowli z "import Japan" w Polsce pisales, bo do mnie napewno nie, a wydaje mi sie ze na dzien dzisiejszy to tylko moja hodowla ma importy z Japonii.[/quote]

"Pisalas" :razz: od urodzenia jestem kobietka, a moze na gg pisalam do Panstwa! Szkoda, ze tak zle sie traktuje i z gory potencjalnych kupców!!

Link to comment
Share on other sites

o Boze znowu zaczyna sie jazda... Teraz bedziemy swiadkami 20 stron o relacjach nabywca - hodowca? Wezcie wrzuccie na luz. Czy shirai-koki gdzies napisala, ze hodowczyni z akogareno ja zlala? Zalatwiajcie takie sprawy na privie, albo zalozcie osobny watek.

Milego dnia;)

Link to comment
Share on other sites

Ja temat zamykam !! To Pani z wczesniejszego postu jakos dziwnie sie obuzyla, hm...ciekawe dlaczego:diabloti:!! Ja sie tylko chcialam przywitac i witam serdecznie wszystkich milosnikow tej wspanialej rasy!!! Tylko na koniec dodam, "ze cena nie adekwatna do planowanego miotu" dotyczyla innej hodowli, gdzie ludzie byli naprawde bardzo mili i posiadali znaczna wiedze na temat Akitek!! Pozdrowinka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']Ja sie tylko chcialam przywitac i witam serdecznie wszystkich milosnikow tej wspanialej rasy!!! [/quote]
Witaj! Twój malec jest z bardzo fajnego skojarzenia. Na pewno przysporzy Ci wiele radości. Niech rośnie zdrowo! W kwietniu pod Turynem organizowana jest kolejna edycja Akita Cup a sędziować będzie między innymi imiennik twojej akitki Koji Shirai. Może spotkają się dwaj Shirai'e ;) na ringu?
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Oj dziekuje bardzo, ja sie tak bardzo ciesze, ze prawie co noc mi sie sni moj maluszek. Bardzo duzo czasu tez poswiecilam na znalezienie wlasnie, wlasciwych "rodziców" i mam ogromna nadzieje, ze karierą Shirai'a pokieruje wlasciwie. W sumie pierwsza wystawe planowalismy na 9 maja, taka mala zabawa jak narazie, ale trzeba rozpoczac kariere pieska jak najwczesniej. Pozdrawiam Sylwia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...