Jump to content
Dogomania

Skandale sędziowskie


nice_girl

Recommended Posts

Napisałam dwa posty, ponieważ wróciłam z wystawy i odniosłam wrażenie,takie jak napisałam. Byłam przy ringu od początku do końca sędziowania, i tak jak mówię, nie zarzucam bynajmniej braku kompetencji, po prostu moim zdaniem bywały momenty, w których była naprawdę nieprzyjemna i piszę wyłącznie to, czego byłam świadkiem, nie mam żadnych osobistych uprzedzeń wobec tej Pani. Oczywiście dziewczyny szanuje Wasze zdanie i wierzę, że w Sopocie sędzina była w porządku, no i że Ty Azizo odniosłaś inne wrażenie niż ja. No nie wiem, może moje odczucia rzeczywiście są przejaskrawione. Żeby nie było nieporozumień lub podejrzeń, że mam jakieś osobiste wątpliwości wobec Pani Sędzi, zedytowałam post, nie chce żeby ktoś myślał, że wprowadzam użytkowników w błąd.

Edited by anna.o2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do skandali..lub skandalików..Opisałam układowe zachowanie jednej pani sędziny w wątku typowo o niej.Bo już nie wytrzymałam po prostu.I co? I za jakiś czas dostałam maila od tejże z pogróżkami, że jak nie usunę treści wypowiedzi to mnie zgłosi do sądu koleżeńskiego...Więc jej grzecznie odpisałam, że to wolny kraj i że nie tylko pochwalne oinie mozna wypowiadać na forach...Ciekawe jak to się potoczy dalej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='pepek13']Czy orientuje się ktoś gdzie mogę znaleźć jakieś zdjęcie, na którym jest przedstawione jak sędziowie bawią się przed wystawa za nasze pieniądze? Może to dziwnie brzmi, ale słyszałem że istnieje takie zdjęcie i że większość osób będzie wiedzieć o co chodzi :)[/QUOTE]

A na tym zdjęciu widać jakoś, że to konkretnie za pieniądze wystawców bawią się sędziowie? ;) Myślę, że tego, kto sponsoruje te imprezy nikomu nie udowodnisz - choć jest to dość oczywiste. Mnie tam impreza za moje pieniądze nie bulwersuje, o ile nie uczestniczą w niej handlerzy, którzy potem dziwnym trafem stoją na pudle ;) I tak - w jeden dzień masz na fejsie zdjęcie z imprezy, a w drugi - z wystawy, w tym samym składzie ;))) Zastanawiam się tylko, czy to głupota, czy kompletny brak zahamowań i elementarnego szacunku do 'szeregowego' wystawcy... niestety podejrzewam to drugie.

Jeśli chcesz pooglądać imprezy (i to jakie imprezy!), jakie odbywają się w trakcie np. maratonu wystawowego w Bułgarii (niestety, nie oferuje się tam championatu Kazachstanu i to jedyny powód, dla którego tam nie pojechałam, Azerbejdżan mniej mnie kręci :loveu: ), to zaprzyjaźnij się na fejsie z którymś z sędziów (lub słynnych w tym regionie handlerów) - mnie szczęka opadła dość nisko, zwłaszcza na widok zdjęć z imprezy urodzinowej jednego z sędziów... Szczęśliwie polscy sędziowie chyba wyszli na sztywniaków i jakoś ich na tych zdjęciach nie widać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...