Jump to content
Dogomania

Nowe czasopismo Dog&Sport


Zielsko

Recommended Posts

[quote name='Aneta & Ajwi']Mam pytanie. W gazetach o koniach np. "Świat koni", czasem są dołączone płyty z nagraniami np. skoków. Czy w gazecie będzie coś tego stylu, np. nagrane filmiki z dogfrisbee?[/quote]
Nie wiem... Może będzie, tego niestety nie wiemy czy będą jakies bonusy :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję, że jeśli będzie coś to za darmo, bo w internecie filmików tłum, wystarczy poszukać, a nie mam zamiaru dokładać :cool3: A w ogóle prawdopodobnie zamówię prenumeratę, tzn mój tatko, bo go namówiłam i miałam mu dać pieniądze, ale nie chciał :D :lol: Ale jeszcze pieniędzy nie wpłacił, więc nie wiadomo... xD

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem zdecydowana na prenumeratę... Gazetka świetna pierwsza tego typu na polskim rynku mam tylko nadzieję że kolejne numery będą głębiej wnikać w tematy... :):):) a co do tych filmików to jestem jak najbardziej za, najwięcej można się nauczyć jak się coś zobaczy :):)( mam nadzieję żę będą one w cenie :eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Cimi']Wiosna 2009 z miska, tak :)[/QUOTE]
Ja dostałam samą miskę :hmmmm:
Do której zresztą moje psy w całości wlazły :diabloti:
[IMG]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/IMG_2872.jpg[/IMG]

No chyba nie wyrzuciłam razem z kartonem przez przypadek :crazyeye: Nie, to niemożliwe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Właśnie przed chwilą wysłałam mail. Mam nadzieję, że jeszcze się załapię. bardzo ciekawi mnie ta gazeta :)[/quote]

Trochę późno, ale może się jeszcze załapiesz.
Jak już nie ma, to chyba ja mam jeden egzemplarz pierwszego numeru na zbyciu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Dostałam maila z potwierdzeniem. Moja mama ma wątpliwości, że potem będą nam wysyłać te gazety co 3 miesiące...Czy to możliwe?[/quote]
Tak, ja miałam prenumeratę "Mój Pies" i miałam gazetkę kulturalnie wysyłaną co miesiąc ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze zrozumiałyście :) Wysłałam mail żeby dostać pierwszy numer darmowy i moja mama myśli, że oni tak nakręcają i będą wysyłać co 3 miesiące gazety do tych ludzi którzy zamówili pierwszy numer gratis i będzie trzeba za to płacić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Dobrze zrozumiałyście :) Wysłałam mail żeby dostać pierwszy numer darmowy i moja mama myśli, że oni tak nakręcają i będą wysyłać co 3 miesiące gazety do tych ludzi którzy zamówili pierwszy numer gratis i będzie trzeba za to płacić.[/quote]
nie Kasiu żeby wysyłali prenumeratę trzeba najpierw za nią zapłacić :p
także nie masz się co martwić, na pewno nie będą Wam wysyłać co 3 miesiące pisemka ;)
a gdyby nie przyszło do Ciebie daj znać podrzucę Ci ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']nie Kasiu żeby wysyłali prenumeratę trzeba najpierw za nią zapłacić :p
także nie masz się co martwić, na pewno nie będą Wam wysyłać co 3 miesiące pisemka ;)
a gdyby nie przyszło do Ciebie daj znać podrzucę Ci ;)[/quote]

No ja też jej tak mówiłam. Tylko jeszcze koleżanka do niej przyszła i mówi, że na pewno nam będą przysyłać :mad:
W razie czego będę pisać :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...