Jump to content
Dogomania

czy to akita bo nie jestem pewien ???????


chudy131

Recommended Posts

jest to suczka i dysponuje fotkami lecz piesek nie ma rodowodu jestescie mi w stanie pomoc po obejrzeniu zdjec ktore dolaczam czy ten piesek to akita serdecznie dziekuje i pozdrawiam oto link do aukci ze zdieciami

[url]http://www.allegro.pl/item535111983_akita_inu_ur_26_11_08_wesole_i_zdrowe.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie bierz tego psa, absolutnie... akitę mało mi przypomina ta suka (mało może dla tego że akity są dumne, a ta wygląda na smutną i zaniedbaną)
zobacz to zdjęcie w lewym dolnym rogu czy warunki są dobre dla szczeniaków? Czy ten większy piesek wygląda na szczęśliwego?
Tak się składa że moja rodzina sąsiaduje z jedną z tego typu hodowli ... psy trzymane są w za małych boksach, nie są z nich wypuszczane do ogródka cały czas skomlą bo nawet wybiegać się nie mogą. A państwo hodowcy? Nowobogaccy, piękny dom samochód a psy na dworze cały czas w za małym boksie, mi by chyba w głowie się fiksowało gdybym miał wytrzymać skamlenie przez prawie 24 godziny... ostatnio nawet zaraziły się jakimś syfem i przy okazji owczarka niemieckiego i sukę husky mojej rodziny.

Może piszę bez potrzeby bo część ludzi ma to w nosie jak traktowane są zwierzaki,[B] kupuj psa z rodowodem[/B], nie masz pieniędzy (350 zł? ) to jak kupisz jedzenie szelki smycz? Pies to wielkie obciążenie, finansowe również i [B]kupując psa bez rodowodu narażasz się na dodatkowe wydatki (związane z leczeniem)[/B]. Możesz wziąć psa z schroniska (zobacz akity.pl) te psiaki naprawdę potrzebują domu - i ten już wybrany jedyny będzie Cię wielbił :) naprawdę. Zobacz to psiak ze schroniska :) patrz jak się śmieje do aparatu. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CIp5jvWXmRQ&feature=channel"]YouTube - Śnieżek[/URL]

Pozdrawiam Filip a Śnieżek macha ogonkiem do Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie ma rodowodu to nie jest akita inu, ze zdjęcia w tym wypadku nic nie wyczytasz, jak chcesz kupić psa rasy akita inu to poszukaj takiego z rodowodem. I zastanów się nad takim zakupem, bo nigdy nie wiadomo co z takiego piska wyrośnie.(chodzi mi oczywiście o to czy masz jakieś doświadczenie z psami)
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

to jest kundelek tzw mieszaniec lub jak ktoś woli pies w typie.
pamiętaj, że pies bez rodowodu nie jest żadna rasą, w tym przypadku akitą

ta suczka nie jest akitą, jest kundelkiem za którego musisz jeszcze zapłacić 300 zł - to zwykłe oszustwo,
a tak btw, to te psy są bardziej w typie Akity amerykańskiej niż japońskiej..
eh.. ten typ co sprzedaje te szczeniaczki, to zwykły handlarz, który nie wie nawet jak wygląda akita inu:shake:

Link to comment
Share on other sites

no nawet bym nie powiedziała, że to pies w typie...a swoją drogą...na zdjęciu z suką za oknem balkonowym widać czym karmione...bez komentarza...
chudy...jedna rzecz mnie dziwi...akita to nie jest popularna rasa, ja wiem, ale na ogół jak ktoś chce akitę to się trochę samą rasą interesuje...popatrz na zdjęcia akit i porównaj...i poczytaj zanim się zdecydujesz na akitę...a link do aukcji...hm...po co robić reklamę handlarzowi...

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6204737,Fabryki_psow.html"][/URL]
Pewnie już wiecie - ale tu bardzo aktualny temat.
Opublikowane na gazeta.pl więc pewnie trafi do większego grona:
[URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6204737,Fabryki_psow.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

O, i jak ładnie poseł Suski wypowiada sie na tzw. łamach:p
Od dawna trwaja prace nad nowelizacja ustawy
uwzględniające m.in. regulacje dot. wszelkich hodowli.
Tylko, że... o, żeby było szybciej zacytuję:
"...
[I][SIZE=2]Niestety z przykrością dowiedzieliśmy się, że Prezydium Klubu Platformy Obywatelskiej, który to Klub miałby być wnioskodawcą nowej ustawy, nie jest aktualnie zainteresowane pracami nad nią i jej wprowadzeniem. Najwyraźniej, z jakiegoś całkowicie niezrozumiałego dla nas powodu, kierownictwo klubu PO nie widzi potrzeby wprowadzania ustawy do Sejmu, a zagadnienia praw zwierząt i ich łamania nie traktuje jako problemu społecznego, który zasługuje na rozwiązanie.[/SIZE][/I]
[I][SIZE=2]..." /fragm. listu jednego ze stowarzyszeń do Prezydium Klubu PO/[/SIZE][/I]
To tak przy okazji.

---------------------------------------------------------
Od czasu do czasu pojawiają sie wśród ogłoszeń
hmmm... ogłosznie informacyjne? :roll:
Kiedyś było na Gratce. Sama też takie wystawiałam.
Nie wiem, czy jest teraz, bo dawno tam nie zaglądałam.
Ostatnio furciaczek wystawił fajną aukcje na [URL="http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=524648452"][B]Allegro[/B][/URL] <-KLIK
Rozmawiałam z Nim juz jakiś czas temu
i nie ma nic przeciwko wystawieniu takiej samej czy podobnej na Akitach.

Chetnie wystawię taką informacyjną aukcję w Akitach.
Potrzebuje tylko trochę pomocy:
1) może w drobnym przeredagowaniu tekstu,
2) udostępnienia zdjęć,
3) może Cropeczko szkicnęłabyś Akitke do dyplomu?
Może jeszcze w czymś?:roll:
Oczywiscie nie chodzi w niej o sprzedaż dyplomów,
ale mozliwość opubliowania tekstu w dobrym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...