Jump to content
Dogomania

Chcę mieć flatka


Syntia.p

Recommended Posts

Witam,

jestem tu po raz pierwszy dlatego dla wszystkich "cześć". Może trochę o sobie: mam od 1 roku i 8 miesięcy labradorkę biszkopta BLONDYNĘ a parę dni temu zakochałam się w pieskach FLAT i podjęłam błyskawiczną decyzję o tym że chcę mieć takiego pieska!! Może znacie kogoś komu nie sprzedały się wszystkie szczeniaki i szukają domu dla "małego"? Obiecuję że piesek będzie miała dużo dużo miłości. Już parę dni szukam w necie jakichś ogłoszeń gdzie cena byłaby dla mnie dostępna. I nic nie znalazłam w granicach 1.000 - 1.200 zł:(...a wwięcej zapłacić nie mogę:(
Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumerang']Zajrzyj na flacie forum tam uzyskasz więcej informacji[/quote]

ale chyba jesteśmy na forum o flatkach? bo chyba nie bardzo rozumiem możesz wytłumaczyć?

[quote name='bumerang']a nie brałaś pod uwagę przygarniecia flatka ze schroniska?[/quote]

Schronisko chyba nie wchodzi w grę bo chciałabym szczeniaka...tak żeby moja labradorka mogła się do malucha przyzwyczaić. A co jeśli wzięłabym psa ze schroniska i nie tolerowałyby się?chcę tego uniknąć.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pomoc i za pomysły. Obdzwoniłam już prawie wszystkie hodowle...tam gdzie szczeniaczki się urodziły niedawno i będą do sprzedania to hodowcy chcą dużo więcej niż ja mogę zapłacić:placz: No nic poczekam..może sytuacja się jakoś rozwinie. Moja ogromna prośba do wszystkich: jakby ktoś coś słyszał odezwijcie sie proszę. Może nie wszystkie szczeniaki zostana sprzedane...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam!
Byc moze też w najbliższej przyszłości będe miała flatka...
Gdzieś od 6 miesięcy interesuję sie tą rasą.
Chciałabym dowiedziec się od Was prawdy na temat flatków...
Ich wady i zalety /ale obiektywnie ;)/
I jeszcze moze moglibyście mi polecic naprawdę dobrą hodowlę flatków..?
Myślałam o hodowli "Moloseum", ale mam słabośc do "flacich czekoladek", więc może znacie hodowle gdzie takowe bywają? :razz:
Pozdrawiam
Cindy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...