Jump to content
Dogomania

myśliwy, który niby dzierżawi tereny - kontra psiaki ze schroniska Zabrze. Pomocy!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiowy_Kubut']Ja też chętnie bym to załatwił:evil_lol::mad::diabloti:[/quote]
Tak się zastanawiam skąd ta wrogośc. . Dzisiaj 6 naszych malamutów pętało się po obejściu, Ja wyszłam z chałupy bo 2 uciekły z kojca, a przy płocie pan myśliwy z bronią i wyżełkiem cud mniód. To powiedziałam grzecznie dzień dobry (chociaż 2x starsza i kobita :diabloti: ) i opowiadam jak to widziałam jak wyżełek cudnie pracuje, gadka szmatka. Pan myśliwy mile połechtany dobre słowo w stronę mamutków rzucił i przy okazji, że poszłyby w pola. No to opowiadam co z nimi robimy, jak pilnujemy, ale.... zdarzyc się może, że bestie zwieją mimo starań i jest prośba żeby nie odstrzelac, tylko przyprowadzic. ... ależ oczywiście, kolegom powie, gadka, szmatka. I wiecie, jakoś mam nadzieję, że powie i nie będzie strzelał. Jak Bóg Kubie, tak Kuba Bogu :diabloti: (a myśliwy psiarz, wiec psiarza zrozumie. Przy okazji wymieniliśmy się praktycznymi uwagami nt prowadzenia psów )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']nasz myśliwy (o ile w ogóle nim jest) niestety bez pieska :mad:[/quote]
Oj to może inaczej podejśc się da :evil_lol: np na kolanko (dla dobra psów nawet za kolano złapac dałabym się ) No chyba, że całkiem nienormalny, ale ja próbowałabym po dobroci :mad::mad::mad: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']lupak padłam teraz :lol::lol::lol:
:diabloti:[/quote]
Mysia, to nie trzeba padac, tylko kombinowac (ja mam malamuty, one nawet jak śpią to kombinują to się od nich nauczyłam :diabloti: ) a metody są różne. Na głupa, na słodką idiotkę na.....1000 możliwości. Metoda zależy od przeciwnika. (acha- siłowe najmniej skuteczne)
A tak poza wszystkim, co Ty chcesz od kolanka ?? Ładne mam i egoistka nie jestem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']o bleeeeeeeee :eviltong: chyba bym się porzygała jakby mnie taki oblech za kolanko miał złapać :lol::evil_lol: ...i by jeszcze gorzej było :diabloti:[/quote]
A czy ja mówię, że koniecznie Twoje to kolanko ma byc :roll:.
Jak on oblech to kombinuj czyje mu podstawic, (nie masz jakiej wrednej "koleżanki" ? ) a jak się żywcem nie da, to co innego z dziadem zrobic.
Dam Ci malamuta na tymczas to po miesiącu Makiawellim w spódnicy zostaniesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='lupak']Mysia, to nie trzeba padac, tylko kombinowac (ja mam malamuty, one nawet jak śpią to kombinują to się od nich nauczyłam :diabloti: ) a metody są różne. Na głupa, na słodką idiotkę na.....1000 możliwości. Metoda zależy od przeciwnika. (acha- siłowe najmniej skuteczne)
A tak poza wszystkim, co Ty chcesz od kolanka ?? Ładne mam i egoistka nie jestem :evil_lol:[/quote]

[B]lupak[/B] - ładnych rzeczy Cię te Twoje malamutki uczą...:D
Kochane futrzaki :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

[quote name='Mysia_']nasz myśliwy (o ile w ogóle nim jest) niestety bez pieska :mad:[/QUOTE]
i tu bym najpierw uderzyła, czy nie kłusuje, czy ma pozwolenia, wyczaić inne machlojki, każdy ma jakiś słaby punkt, należy go tylko znaleźć i nauczyć człowieka pokory :) Tak w ogóle to jak gościu Ci grozi bronią;) to to jest groźba karalna i można na policje zgłosić.

Edited by Iwona77
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...