Jump to content
Dogomania

Pies chory na serce


kasikaka

Recommended Posts

[quote name='marta23t']serce powiększone i zmiany na płucach widoczne na rtg. do tego ekg, badania krwi, moczu, usg- to są badania, które zrobiliśmy.
-serce powiększone - ale wet powiedział że tak małe rasy często mają i np. co 2 york tak wygląda
-zmiany na płucach są ; 1 wet powiedział że to może być od serca, 1 że alergia, 2 nie odczytało zdjęcia, 3 powiedział, że nic niepokojącego nie widzi.
- zalecił mi leczenie feromonami-jutro mam odebrać takie do podłączenia do gniazda elektrycznego.

ja już obeszłam tylu lekarzy-co wet inna diagnoza...:shake:[/QUOTE]

nie wiem, na jakim etapie leczenia jesteś i skąd jesteś, ale u mnie też było różnie i różni lekarze różne diagnozy stawiali, wreszcie stwierdziłam, że trzeba iśc do specjalisty od serca i płuc, bo kto ma widziec lepiej jak nie taki specjalista - zwł. ze lekarze, n aktórych trafiam to każdy ma inną teorię. Polecam dr. Niziołka - specjalista na skalę światową. Mi pomógł, rozwiał moje wątpliwości, zrobil konkretne badania i wyszło wbrew innym proroctwom i domysłom (bo tak naprawdę było z innymi lekarzami), ze psiak jest zdrowy, ma kaszel wsteczny, serce zdrowe jak dzwon, a niskie ciśnienie, bo to mała rasa z krótką kufą i one tak mają...

Bardzo polecam tego lekarza, bo ja też miałam podejrzenie o serce, płuca, zapadnięcie tchawicy, alergię, astmę i co tam jeszcze sobie można wymyślec...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marta23t']a spróbuj trzymać w zamknięte dłoni jakiś smakołyk pachnący-pies pewnie spróbuje wcisnąć nos w pięść między kciuk a palec wskazujący, żeby się dostać a Ty stopniowo palcem dotykaj po wąskach. jeśli będzie grzeczny-smakołyk jeśli nie-stań, nie dawaj mu smaczka i go olej na 10 minut /nie patrze o niego, nie mów do niego/.takie dotknięcia wpierw ,,niby przez przypadek,,. po kilku dniach wprowadź drugą rękę-trzymaj smakołyk w jednej schowany i jak pies zacznie wąchać delikatnie drugą ręką poruszaj wąsów, brody. i tak samo-pies grzeczny smaczek, niegrzeczny olew.[/QUOTE]

hej marta23t nie obraź się, ale 10 minut to mega za długo - żaden pies nie wyrobi sobie skojarzeń jednego zdarzenia z drugim, po takiej przerwie. lepiej mów 'nie; i powtarzaj spowrotem. choc w sumie nie rozumiem za bardzo, czego chcesz go tym sposobem nauczyc ;) a psiak, jak zna swoje miejsce w hierarchii, to nie będzie miał problemu z pieszczotami ;) czasem niepotrzebnie, choc w subiektwynie pojętej dobrej wierze, źle robimy psiakom, bo one trochę inaczej postrzegają pewne sprawy niż ludzie ;) psy muszą znac granice, co nie znaczy, że to dla psiaków źle - bo jesli mieszamy im w głowie, raz im coś wolno a raz nie, raz są uprzwilejowane a raz nie - to one same nie wiedzą na czym stoją i co im wolno i wtedy napewno nie będą robic tego, na czym nam zależy. rozpieszczanie psów nie jest dobre, bo wtedy walczą o przywódczą pozycję, a są za to karane - bo przeciez nie mogą sobie na wszystko pozwolic. ja mam dwa shih tzu, są najukochańsze na świecie, znajomi śmieją się, że to są najszczęśliwsze psy na świecie, mają wszystko - nie tylko materialnie, ale spacery atrakcyjne, wyjazdy nad morze jeziora - to co uwielbiają, ale są po szkoleniu i dzięki temu chodzą jak w zegarku: wiedzą, co im wolno a co nie i nie cierpią że są niegrzeczne, bo nie przekraczają tych granic, chodzą bez smyczy, bo reagują na komendy, wogóle z nimi się rozmawia jak z ludźmi - one wszystko rozumieją, bo mamy konkretne komendy na konkretne sytuacje. naprawdę polecam taki sposób wychowania psiaków, bo życie z nimi jest naprawdę łatwiejsze i ja się zupełnie nie boję pojawienia dziecka w domu, bo wiem, że nie będzie żadnych problemów :loveu:
pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...