Jump to content
Dogomania

Elkhound Norweski - Poznań 2004


takatuka

Recommended Posts

Miałem psa z hodowli Pana Cholaszczyńskiego. Z ostatniego dopuszczonego przez Związek Kynologiczny miotu. (Pan Cholaszczyński już nie żył)
Miot z lipca 2002. Była Gamma i Gina z łosiowego boru. Miałem Ginę. Niestety 29 kwietnia 2015 odeszła do krainy wiecznych łowów.

Czy jest jeszcze ktoś w Polsce, kto ma te psy ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Witam serdecznie, miło mi poinformować, że są już dostępne w Polsce szczenięta elkhunda szarego. Hodowla Pride of North (ZKwP o. Nowy Sącz), warunki domowe, wczesna stymulacja neurologiczna szczeniąt, socjalizacja z ludźmi i zwierzętami, wychowywane przez zoopsychologa. Rodzice utytułowani i spełniający się w pracy. Maluchy do odbioru około 10.09.2017r.

Elkhund jest psem przede wszystkim wszechstronnym, jak mówi przysłowie: "i do tańca i do różańca". Angażuje się w pracę, daje się szkolić, chętnie penetruje nowe miejsca, w domu zaś odpoczywa, przytula się do opiekuna, stróżuje. Jest średniej wielkości, kompaktowym psem, idealnym do zabierania w podróże. Aktywny, ale nie do przesady, przyjazny, choć  podejrzliwy wobec obcych, odważny i samodzielny.
Rasa obdarzona świetnym węchem, bardzo ceniona przez myśliwych, używana do polowań głównie na dużą zwierzynę.

Więcej informacji na profilu matki szczeniąt na facebooku (beylaelkhundpolska) lub telefonicznie/mailowo.

biały boczek.jpg

czerwony boczek.jpg

granatowy.jpg

niebieski w kropki boczek.jpg

pomarańczowy boczek.jpg

różowa w kropki.jpg

zielony boczek.jpg

lewy profil (1)KENNEL.jpg

Lucas z facebooka.jpg

ruch lewy bok (1)małe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...