Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja czekam na młodzieżowy championat od sierpnia :-? To wszystko zależy od tego w jakim czasie oddziały, z którego Poświata ma CWC wyślą karty ocen do ZG. Moja Klio ma zw.młodzieży z Krosna(ta wystawa odbywała się 18. lipca), a dopiero w zeszłym tygodniu przyszły dane z tej wystawy do ZG. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja potwierdzenia (automatycznego - jak się domyslam) też nie dostałem.

Mam nadzieję ,że doszło ...

Ale mam jeszcze jedno pytanie - tak w ogóle - czy mając już wymagane ilości CWC oraz wysłany wniosek - można już zgłaszać swojego psa do klasy championów - na wystawy ? :o

Link to comment
Share on other sites

Opole :) a co Rzeszów tak póżno wysłał te karty ? :) nawet nie wiem :P

Nie, tylko Krosno tak późno wysłało, a myśle, że rzeszów na pewno już dawno wysłał... :wink:

I się zdziwicie, bo w ubiegłym tygodniu jeszcze katalogu powystawowego z Rzeszowa w ZG nie bylo :o

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że to jest tak:

-oddział (tutaj chodzi nam o oddział na którym pies dostał ostatnie CWC) ma miesiąc na wysłanie raportu z wystawy do ZG.

-ZG ma następny miesiąc na wystawienie championatu

-i jeszcze trzeba sobie dołożyć 4 - 6 tygodni do tego drugiego miesiąca - tak mi powiedziała pani w ZG. Na co te 4 -6 tygodni? - nie zdradziła.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
A wysyłając wniosek pocztą elektroniczną,dostaliście jakieś potwierdzenie, że doszło-bo ja nie.I zastanawiam się czy nie wysłać wniosku ponownie,korzystając z uprzejmości poczty polskiej :D

A może spróbuj dodzwonić się do ZG i wyjaśnij, że Ci bardzo zależy i poproś o przyspieszenie? Przy okazji dowiesz się, czy dokumenty Twojego psa doszły i czy wszystko jest OK.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Przy naszych wyliczeniach co do terminu otrzymania potwierdzenia Championatu nalezy pamiętać, że każdy oddział ma 45 dni na sporządzenie sprawozdania i przesłania do ZG. Następnie ZG musi miec czas na "sprawdzenie" sprawozdania i realizację wniosków. To musi trwać, bo przecież to tego wszystkiego dochodzi normalna, codzienna praca. Ale zamiast narzekać i "jojczyć", że to tak długo trwa, a nam zależy, proponuję zadzwonić i dowiedzieć się co i jak.

Poza tym, niektóre oddziały nie dotrzymują terminu 45 dni... I co wtedy? Nam pozostaje tylko czekać.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A do nas dzisiaj dotarł Championat Poświaty !! :P

Data wystawienia to 27-12-2004.

Ostatnie CWC do tego championatu podaliśmy z Częstochowy (12-10-2004) - tak więc całość obróbki dokumentów i przesyłania z Oddziału do ZG zamknęła się w ok. 2,5 m-ca.

pozdrawiamy wszystkich czekających !! 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Basenji']U mnie 2 x 45 daaaaaawno się skończyły a oddział warszawski nic.
Warszawiacy - do kwitów marsz!
Zdrówko[/quote]

Do ZG trzeba dzwonić i dzwonić i jeszcze raz.Ja już dawno mam potwierdzony championat , a wiem że sa osoby które do dziasiaj czekają , a jako ostatnią podały tę samą wystawę co i ja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...