Jump to content
Dogomania

czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??


Murak

Recommended Posts

Mistig's wygrał, a w BIS-ie był bodaj drugi. Pucharu GRATULUJEMY !!!! :D Sędzia miał rzeczywiście literackie zapędy, pisał dużo i obszernie, ale muszę przyznać rzeczowo. Kajteczkowi m.in. napisał o doskonałej jakości szaty i dodał że nie jest ona w kondycji wystawowej(szata :wink: ). Nic dziwnego po szorowaniu sukienką po ścierniskach i kopaniu nor.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Murak i rombek, GRATULACJE

Grunt to dobry opis, a reszta sie okaze w "praniu" heheh i tak nasze sa naj

Z opisami sa czasem smieszne sytuacje, szczegolnie jak daja niedouczonego tlumacza, sama mialam, takiego co nie wiedzial jak jest pies czy suka nawet,wtedy trzeba brac sie do roboty i samemu tlumaczyc hehehe :D

Puchar "dobrej woli" - fajna rzecz :)

Slyszalam, ze te pieski po ruskim w hod Koncept sa rewelacyjne, zreszta ponoc jakis zostal w hodowlii - to o czyms swiadczy.

Pszeniczny piesek p. Geremek, widzialam go kilka razy, ale pewnie teraz wydoroslal i wyglada bardziej dostojnie.

Hmmmm jak mial nie wygrac finski pies jak sedzia byl z Finlandii????

Link to comment
Share on other sites

Milky Way jest kapitalny mamy zdjęcia ale nie oddają tego jaki jest na żywca więc nie zamieszczam ,bo p.Geremek mogłaby nie byc zadowolona a piesek fajny.

Rozmawiałam z państwem którzy widzieli tego zostawionego w Koncepcie maalucha i byli zachwyceni.

A z tym wygrywaniem?Cholera ja mało bywała to mam jeszcze nadzieję ,że wygrywa najlepszy :roll:

Link to comment
Share on other sites

A z tym wygrywaniem?Cholera ja mało bywała to mam jeszcze nadzieję ,że wygrywa najlepszy :roll:
I z reguły tak jest - przynajmniej najlepszy tego dnia i w oczach tego sędziego.

Pamiętam wystawę, gdzie w ostatniej chwili zmienili nam sędziego. Nowy sędzia był z Rumunii, a zgłoszony był rumuński pies, no i oczywiście jeszcze przed wejściem na ring, wszyscy wiedzieli, który pies wygra. :roll: . Tylko, jak się okazało, wiedzieli źle... bo rumuński pies wcale nie wygrał! :lol:

Link to comment
Share on other sites

no właśnie myślę że jak w każdej sferze życia ludzie popadają w skrajności i lubują się w teoriach spiskowych ,bo pewno czasem łatwiej zwalić na sędziego niż przyznać ,że sie miało zły dzień albo trochę zawaliło trening

a poza tym czyż nie przyjemniej na świecie szczęśliwym naiwnym? :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

No mój westie co przeciwieństwo czarnucha... Kiler był spokojnym psem i nigdy nic nie zniszczył, a mały diabełek rozrabia na całęgo..jest w nim tyle energi... wniosl zycie do domu....ale Kilerka wspominamy codziennie...pozdrawiam, wszystkich właścicieli szkockich diabełków

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oto porównanie suczki i psa z klas młodzieży z Katowic:

Best Young - ZALOTKA ŚMIECHOTKA Koncept i Filisite Brash MIDNIGHT LIGHT

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Katowice2005_szkoty.jpg[/img]

P.S. Pozdrowienia dla wypatrzonego i zagadniętego Muraka.

Link to comment
Share on other sites

Witam i pozdrawiam Murak'a i innych pasjonatów szkockiej części psiego rodu.
Witam też miłośników psów wszelkiej rasy - także miksów !

Przeczytałem Twoje życzenie Murak, to naprawdę byłby piękny szkocki świat gdyby to się ziściło.
Pozdrawiam, będę wpadał na dyskusję w temacie.
A, no przecież nie powiedziałem jeszcze, że mój pies to skye terier ze szkockiej wyspy mgieł (czyli Skye właśnie).

P.S.
Miał być pszeniczny szkocik wymarzony, ale wiecie, jak żona się uprze...
Oczywiście teraz nie żałuję !
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! Jestem prawdziwą miłosniczka Terierów Szkockich, a szczególnie o czarnym umarszczeniu. Niestety nie mam psa tej rasy. Dużo czytałam o tym psie i mnie zafascynował. Jak widze są tu właśćciele tego pieknego Psa. Prosze o opinie właśćcieli o tym psie.
Z góry dziekuje. pozdrowienia :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witam - foxydoxy dzięki za pozdrowienia, i przepraszam za moje gapiostwo, ale jak widzę szkoty to raczej już trudno mi sie skupić na czym innym.
Papa - smerf jak mogłeś tak ulec!!!
"...Każdy pies jest dobry, każdy terier jest lepszy,ale najlepszy jest terier szkocki"(W.Haynes)
ale trzeba pamietać że sky jest niewatpliwie terierem ze Szkocji więc nie jest tak żle a na szkota może przyjdzie czas. :wink:
ja niestety prawie nie zaglądam na forum bo brak czasu i pracy sporo ale jestem na GG5416049 i po "szkocku "chętnie pogadam :lol:

Link to comment
Share on other sites

zaraz jedziemy na USG
i wszystko bedzie jasne odezwę sie wieczorem czy to był strzał w dychę czy Fura ściemnia :wink:
mamy także inne ciekawostki w zanadrzu - nasza "prawie westka" (bo bezpapierowa) szczęćliwie doszła do siebie po sterylizacji ,zagoiło sie jak na przysłowiowym psie i mała zachowuje się jak szczeniak.Zyskała np.umiejętność której nigdy nie posiadała (a która jest typowa i bardzo spektakularna np.u foxów ) czyli obracanie sie z wyskoku w powietrzu o 360 stopni. Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości pt "sterylizować czy nie?" to chętnie pokażę "biednego skrzywdzonego pieska po zabiegu" , który w 2 tyg. po zabiegu wygląda i zachowuje sie jak MEGA-TORPEDA.
Ciekawam swoja drogą kogo ruszyły namowy Arki?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:oops: nasze nie :lol: bo nasze to dziewczynki
no chociaż nie zupełnie bo u mnie właśnie urodził sie 13 w piatek taki jeden co będzie miał takie coś pod spódniczką[img]http://www.szkocka.republika.pl/images/ter1.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...