Jump to content
Dogomania

Agillity Kielce


justysiek

Recommended Posts

[quote name='juga']Też rozmawiałam z Pongą i mamy zamiar spróbować samemu coś zdziałać, może klub agility założyć? Jak ktoś chętny pisać do mnie albo do Pongi, albo tu po prostu. Im nas więcej tym więcej zdziałamy[/QUOTE]

Chętni, którzy się zgłaszali:
[B]Kashdog
Zata
Bitels
ewelinka_m
Aga & Castor
Ponga
Juga
[/B]Jakby wszyscy potwierdzili, że sa chętni to mielibyśmy już 7 osobową grupę :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7 osób to już coś ;).
Proponuję jakieś spotkanko w przysłym tygodniu (może w Związku Kynologicznym na Chęcińskiej)?
Albo może ktoś zna inne miejsce (jak spotkalibyśmy się bez psiaków) to można by w np. McDonald's koło Tesco - może to nie górnolotnie, ale przynajmniej popularnie i standardowo.
Czekam na Wasze opinie i możliwe terminy - myślę, że lepiej pasowałoby po południu (aby każdy ze szkoły i pracy wrócił). :eviltong:
Ja najbliższe dwa weekendy mam zajęte.
Ale jak ktoś chętny do pomocy (i porozmawiania) przy kieleckiej III Międzynarodowej Wystawie to zapraszam na PW.:p

Link to comment
Share on other sites

a ja bym proponowała jakieś miejsce, w którym jednak byśmy mogli się spotkać z psiakami by zobaczyć , zanim cokolwiek zaczniemy, jak nasze psiaki się zachowują wobec siebie i by Ponga mogła zorientować się na co się decyduje;p w końcu niby 7 osób to nie dużo, ale wiem, że np moja Beatles momentami robi za 3 psy;p tak więc... a jeśli chodzi o termin to raczej w weekend bo jednak w tygodniu dużo osób pracuje a wieczorem, by po pracy się spotkać to już ciemno.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogłabym się spotkać tylko w weekendy bo w tygodniu mam szkołę i dużo nauki :roll: Przez najbliższe 2 tyg. nie będę chodzić z Fifką i innymi psami na wspólne spacery, bo dostała cieczki, więc dopiero pod koniec listopada mogłabym się z Fifką wybrać na jakieś spotkanie z Wami :lol:
Myślę, że może w grudniu by rozpocząć zajęcia i zrobić to tak żeby całej grupie to pasowało, bo bez sensu będzie jeżeli spotka się tylko połowa grupy.
Potem będę jeszcze sterylizować Fifkę, ale to będzie styczeń/luty.
A co do miejsca spotkania to nie ma pojęcia, tylko żeby ciepło było :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi pasuje i na tygodniu, jakoś się dostosuje mimo natłoku zajęć remontowych... Byle by po południu, chociaż nie ukrywam, że weekend lepszy ;)
I mam pytanko troszkę poza tematem - czy ktoś się orientuje czy na wystawę można przyjść z psiakiem niezgłoszonym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bitels'] jak nasze psiaki się zachowują wobec siebie[/QUOTE]
To przecież zależy od właścicieli a agility to sport nie zespołowy więc myślę, ze uda nam się zbudować odpowiednie relacje z naszymi psami. Ważne, aby na początku tego nie zepsuć - a dużo psów na małym terenie to może być dla nich stresujące.
Myślę, więc że jak ktoś chce psem przyjść to nie ma problemu ale z drugiej strony bez psa też będzie OK :lol:.

A może najlepszym miejscem będzie wystawa (wszystkie warunki spełnione - dzień wolny, dużo miejsca, można wejść z psami (mam nadzieję) i jest ciepło).
Proponowałabym drugi dzień wystawy (15.XI.09).
Jest tylko jeden problem - ja na tej wystawie jestem zajęta i musielibyśmy się spotkać rano tn 8.30 - 9.00 najpóźniej.
Co Wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ponga']To przecież zależy od właścicieli a agility to sport nie zespołowy więc myślę, ze uda nam się zbudować odpowiednie relacje z naszymi psami. Ważne, aby na początku tego nie zepsuć - a dużo psów na małym terenie to może być dla nich stresujące.
Myślę, więc że jak ktoś chce psem przyjść to nie ma problemu ale z drugiej strony bez psa też będzie OK :lol:.

A może najlepszym miejscem będzie wystawa (wszystkie warunki spełnione - dzień wolny, dużo miejsca, można wejść z psami (mam nadzieję) i jest ciepło).
Proponowałabym drugi dzień wystawy (15.XI.09).
Jest tylko jeden problem - ja na tej wystawie jestem zajęta i musielibyśmy się spotkać rano tn 8.30 - 9.00 najpóźniej.
Co Wy na to ?[/QUOTE]

Ja właśnie mogę tylko na wystawę 15.11.09 iść :) Ale przyjdę bez psa, bo po
1. Ma cieczkę,a po 2. Jakby zobaczyła tyle psów to by chyba dostała zawału :roll: Zapytam się Zaty czy miałaby czas o 8-9 ;)
Ponga wysłałam ci pw.

Link to comment
Share on other sites

Oooo to może się spróbuje z naszym maluchem wcisnąć :D Bo to młodziak jeszcze, na klasę szczeniaków się nie łapie (5 miesięcy niedługo skończy), a klasy baby u nas nie ma :( tylko się boje czy to nie będzie dla niego za duże przeżycie tyle psów naraz... Ale przyzwyczajać się musi. Mi by nawet pasowało tak rano, może by się nawet udało żeby wejść z nim na ring i zrobić kółeczko w ramach szkolonka ;)

Link to comment
Share on other sites

właśnie się dowiadywałam i z psiakami nie można przychodzić (chyba, że biorą udział) też jestem za wystawą bo też planuje tam jechać (po dopingować łaciatki z forum o beagle;) ) tak więc jeśli reszta nie ma nic przeciwko tej godziny i dnia to jak najbardziej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bitels']właśnie się dowiadywałam i z psiakami nie można przychodzić (chyba, że biorą udział) też jestem za wystawą bo też planuje tam jechać (po dopingować łaciatki z forum o beagle;) ) tak więc jeśli reszta nie ma nic przeciwko tej godziny i dnia to jak najbardziej:)[/QUOTE]

Rok temu widziałam bardzo dużo psów na wystawie nie biorących w niej udziału lub były to po prostu kundelki i wstęp z psem nie biorącym udziału w wystawie był bezproblemowy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='Bitels']słuchajcie. orientowałam się to faktycznie na tej piekoszowskiej sa prowadzone treningi. cena za miesiąc 200 ziko. rozmawiałam również na pw z Pongą i planuje się z nią spotkać i zobaczymy co z tej znajomości wyjdzie ;) (czy Ona wytrzyma ze mną i Beatles-moja suńka;p)[/QUOTE]
czy możesz coś więcej powiedzieć o tych treningach w jakich dniach się odbywają, lub może jakieś namiary tel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ponga']Dokładnie o godz. 10.00 w Gimnazjum nr 2 tj prawie na wprost szpitala. Najbliżej dojechać od ul. Tarnowskiej lub S.Zeromskiego.[/QUOTE]
Bardzo dziękuje za info, obawiam się jednak że nie dam rady w tą niedzielę,ale jeżeli możesz to może napisz coś więcej kiedy będzie najbliższe spotkanie tak razem z psiakami, jednak zdaje mi się że chyba jak się nieco ociepli ;) , bo brnąć w tych zaspach brrr:scared:

W każdym razie my z Sasibkiem piszemy się napewno
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...