Jump to content
Dogomania

Agillity Kielce


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Odświeżam temat :) Mamy 4,5 miesięcznego białego owczarka szwajcarskiego i jesteśmy zainteresowani ćwiczeniem z nim agility. Można by się zebrać w kilka zainteresowanych osób i spróbować coś zorganizować, ew. nawet poszukać trenera (mogę spróbować uruchomić kontakty szkoleniowe i popytać, czy jakiś szkoleniowiec nie był by chętny tu przyjeżdżać gdyby było zainteresowanie). Ja już na pewno mam jedną osobę znajomą również zainteresowaną agility. Ale w jedną czy dwie osoby niewiele zdziałamy, tu by trzeba większą grupkę zgromadzić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']
[B]Bitels[/B] na jakim osiedlu teraz mieszkasz?[/QUOTE]
ja mieszkam pod Kielcami, w Łopusznie ale często jestem w Kielcach. jestem jak najbardziej za zebraniem jakiejś grupy i zorganizowanie czegoś! póki co sama trenuje. mała umie już siad, leżeć a czasem nawet wychodzi waruj, ale to rzadko;p i nie ukrywam, że przydała by mi się pomoc kogoś kto ma o tym większe pojęcie, niż takie jak ja (wyczytane z internetu). a nawet gdyby ktoś chciał się spotkać i po prostu wymienić się doświadczeniem i pomóc mi była bym bardzo wdzięczna! dodam, że mam niesforną suczkę rasy beagle, która właśnie je mi komputer;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']

[SIZE=1]I koniecznie wciągnijcie w to kielecką Ewelinkę z westem Spaikim :p:loveu:[/SIZE][/QUOTE]
ja czytam ten wątek :eviltong::eviltong::diabloti:
jeśli tylko czas pozwoli to czemu nie,zawsze możemy pokaleczyć agility:evil_lol: jeszcze tam nas nie było :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie. orientowałam się to faktycznie na tej piekoszowskiej sa prowadzone treningi. cena za miesiąc 200 ziko. rozmawiałam również na pw z Pongą i planuje się z nią spotkać i zobaczymy co z tej znajomości wyjdzie ;) (czy Ona wytrzyma ze mną i Beatles-moja suńka;p)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bitels']słuchajcie. orientowałam się to faktycznie na tej piekoszowskiej sa prowadzone treningi. cena za miesiąc 200 ziko. rozmawiałam również na pw z Pongą i planuje się z nią spotkać i zobaczymy co z tej znajomości wyjdzie ;) (czy Ona wytrzyma ze mną i Beatles-moja suńka;p)[/QUOTE]

Trochę drogo mają :roll:

Link to comment
Share on other sites

wiem, dla mnie też za drogo. dlatego nie poddaje się i szukam dalej! może się uda zorganizować coś samodzielnie, tzn przy pomocy Pongi, ale to z nią porozmawiam jak się spotkamy i może Kobita dobre serce ma, się zlituje i zgodzi się prowadzić dla nas taki kurs choć trochę taniej niż w tej szkole?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bitels']wiem, dla mnie też za drogo. dlatego nie poddaje się i szukam dalej! może się uda zorganizować coś samodzielnie, tzn przy pomocy Pongi, ale to z nią porozmawiam jak się spotkamy i może Kobita dobre serce ma, się zlituje i zgodzi się prowadzić dla nas taki kurs choć trochę taniej niż w tej szkole?[/QUOTE]
Najlepiej jakby zajęcia były z rana tak po 11 lub o 9, bo o 10 mamy treningi na różne pokazy w weekendy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']ja czytam ten wątek :eviltong::eviltong::diabloti:
jeśli tylko czas pozwoli to czemu nie,zawsze możemy pokaleczyć agility:evil_lol: jeszcze tam nas nie było :diabloti:[/QUOTE]

A bardzo się cieszę, że czytasz :diabloti: Kaleczcie kaleczcie na zdrowie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...