Jump to content
Dogomania

1 All Systems Super Rich Protein Lotion


Oliwia.

Recommended Posts

Czy ktoś moze z Was używał tej odżywki ?
Jaki jest po niej efekt ? czy włos jest bardziej sprężysty czy opadający w doł ?
Interesuje mnie ta odżywka dla moich pudli ale nigdy jeszcze nie wypróbowałam.Bardzo prosze o opinie.
[FONT=Palatino Linotype][B]info o tej odżywce z animailia.p[/B]l[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype][U]Bogata odżywka na bazie protein roślinnych i ziół, o specjalnym składzie, naturalnym, delikatnym zapachu przeznaczona dla każdego typu włosa.
Skraca czas przygotowania szaty, nadaje włosom piękny połysk i pozwala na uzyskanie i utrzymanie pożądanej fryzury.

# 1 ALL SYSTEMS Super-Rich Protein Lotion Coditioner działa silnie antystatycznie, chroni włosy przed szybkim zabrudzeniem, wysyca naturalny kolor umaszczenia i podkreśla naturalną budowę szaty psa. Wszystko to osiąga dzięki naturalnym, zdrowym dla skóry i włosa składnikom.

Nie zawiera alkoholi, olei i silikonu, źle wpływających na kondycję skóry i włosa.

Używana systematycznie sprawia, że szata jest łatwa do uporządkowania, włosy stają się mocniejsze i zdrowsze.

W okresie między wystawami, aby pełniej odżywić skórę i włos używać należy odżywki w połączeniu z # 1 ALL SYSTEMS Pure Lanolin Plus Skin & Hair Emollients zgodnie ze sposobem użycia podanym na opakowaniu.

#1 ALL SYSTEMS Super-Rich Protein Lotion Conditioner polecany jest także (w postaci rozcieńczonej: 1 łyżeczka od herbaty na ¼ l ciepłej wody) do użycia w dniu wystawy, dla nadania ostatniego szlifu fryzurze.[/U] [/FONT]

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Od kilku lat używam tej odżywki razem z szamponem i świetnie się sprawdza. Szczególnie polecam przed wystawą włos nie jest fruwajacy ani nie oklapnięty tylko że ja stosuję te kosmetyki na psie rasy PON. Wspaniale się po nich psa rozczesuje i nie ma problemu z uczuleniem.

Pozdrawiam Jola i Wigor.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

[quote name='Oliwia.']Czy ktoś moze z Was używał tej odżywki ?
Jaki jest po niej efekt ? czy włos jest bardziej sprężysty czy opadający w doł ?
Interesuje mnie ta odżywka dla moich pudli ale nigdy jeszcze nie wypróbowałam.Bardzo prosze o opinie.
[FONT=Palatino Linotype][B]info o tej odżywce z animailia.p[/B]l[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype][U]Bogata odżywka na bazie protein roślinnych i ziół, o specjalnym składzie, naturalnym, delikatnym zapachu przeznaczona dla każdego typu włosa.
Skraca czas przygotowania szaty, nadaje włosom piękny połysk i pozwala na uzyskanie i utrzymanie pożądanej fryzury.

# 1 ALL SYSTEMS Super-Rich Protein Lotion Coditioner działa silnie antystatycznie, chroni włosy przed szybkim zabrudzeniem, wysyca naturalny kolor umaszczenia i podkreśla naturalną budowę szaty psa. Wszystko to osiąga dzięki naturalnym, zdrowym dla skóry i włosa składnikom.

Nie zawiera alkoholi, olei i silikonu, źle wpływających na kondycję skóry i włosa.

Używana systematycznie sprawia, że szata jest łatwa do uporządkowania, włosy stają się mocniejsze i zdrowsze.

W okresie między wystawami, aby pełniej odżywić skórę i włos używać należy odżywki w połączeniu z # 1 ALL SYSTEMS Pure Lanolin Plus Skin & Hair Emollients zgodnie ze sposobem użycia podanym na opakowaniu.

#1 ALL SYSTEMS Super-Rich Protein Lotion Conditioner polecany jest także (w postaci rozcieńczonej: 1 łyżeczka od herbaty na ¼ l ciepłej wody) do użycia w dniu wystawy, dla nadania ostatniego szlifu fryzurze.[/U] [/FONT]

Pozdrawiam ;)[/quote]


Ja stosuję ją na moim bichonie frise i pudlu- jest rewelacyjna.
Im mniej spłukana tym bardziej puszysty jest włos- rewelacja.Stosuję ją na co dzień i przed wystawą.:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 years later...

Ja używam dla swojej luny 'ear so fresh' z 1 all system i jak na razie spisuje się na medal. Szukam więcej opinii na temat odświerzenia futerka małej ale boje się, że kosmetyki rozjasniające mogą źle wpłynąć na nią. Jakoś nie jestem przekonana i tak jak sama sobie bez problemu chodze do fryzjera tak z nią jestem ostrożnijsza :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...