Jump to content
Dogomania

Jak cie zwą piesku?


Guciek

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moje to :
Lady-Lads,Lejdzik,Dzik,Sucz,Lejdozaur,Lejda,Lada,Laduch,Lejduchny - staruszka spanielka :)
Scrat-Scrati,Scratozaur,Skryt,Skrytek, Skratuch,Skratuchny(jak Martuchny :-D),Scra, Scrrrr - kundelek ze schroniska :)

tymczasy:
Szadi- Szadzik,Szaduś,Sza (bo wyglądał jak cień, w książeczce Shadow) - niestety za TM
Baron-Baronek,Baronik,Balonik - śliczny pies, już w kochającym domku
Agrest-Agreścik,Łaciak, teraz Reksio- sama słodycz, w kochającym domku
Jaśmin-Jasiu,Jaś,Jachu,Jan,Jaśminek,Łaciak,Chłopek,Jaśminio - łaciaty staruszek, cały czas w BDT u koleżanki
Louis-Louisek,Lui,Łaciak,Podrywacz,Amant,Kucharz (lubił asystować w kuchni :)) - drugi łaciatek, w kochającym domku
Dyzio-Dyziowaty,Dyź,Duduś - w koszmarnym stanie, zmarł drugiego dnia pobytu u mnie... za TM

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam wszystkich:)

Moje 2 szczęścia to:

1. Atos ( Tosiek, Toniu, Dzoler)  - takie imię dali mu poprzedni właściciele, gdyby można było mu zmienić byłyby Hugo :)

2. Aria ( ale również Malutka, lub Niunia) - to jeszcze dziecinka ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Miałam beagle o imieniu Sonia (pieszczotliwie Sonia, Niunia, Słonia, bo grubas z niej był)

Teraz mam Axela, na którego wołam Lisek, Xeluś, Axelek, Lelek, Miniu, Miniek

 

To ja mialam kundelkowa Paluchowa Tinke.
Pozniej (i dalej!) Rita (najczesciej nazywana pieszczotliwie Miniem :D ) - border collie.
I male ciapki doszly: Tequila i Borys :P

 

Widzę, że nie tylko ja sobie upodobałam słowo 'Miniu' :D Nawet na kolegę tak mówię (Dominik = Miniu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...