Jump to content
Dogomania

Sonia, młoda trikolorka - pojechała do nowego domu.


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Witam!Nie chodziło mi o oddanie Sonii a jedynie o pomoc ponieważ znalazłam się niespodziewanie 1 stycznia w szpitalu i nie miałam chwilowo z kim zostawić Sonię.Wyjasniałam to Pani Małgorzacie ,ale widpcznie nie zrozumiałysmy się.Przepraszam więc za zamieszanie.Ze szpitala juz wróciłam i Sonieczka jest w domu ze mna i nie ma takiej opcji,zeby wróciła do schronu.To tyle wyjasnień,i cieszymy sie że są jeszcze osoby pamietajace Sonieczkę.Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że wyjaśnię, bo wprawdzie jechalam wtesy autem na pogrzeb teściowej i może nie bylam szczególnie skupiona, ale zapytałam wyraźnie czy Pani jest w szpitalu, Pani powiedziała, że w domu - reszty cytować nie będę. Mowa wedluig mnie była od zabraniu Soni. Aleskoro sprawa wyjaśniona bardzo się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Przepraszam, że wyjaśnię, bo wprawdzie jechalam wtesy autem na pogrzeb teściowej i może nie bylam szczególnie skupiona, ale zapytałam wyraźnie czy Pani jest w szpitalu, Pani powiedziała, że w domu - reszty cytować nie będę. Mowa wedluig mnie była od zabraniu Soni. Aleskoro sprawa wyjaśniona bardzo się cieszę.[/QUOTE]



Proszę mi wybaczyć,ale wtedy zabierało mnie pogotowie i byłam jeszcze w domu,miałam bardzo wysokie cisnienie i być może też nie pamietam co mówiłam,ale już jest wszystko OK.Pozdrawiamy z Sonią.A tak a propo,to Sonia jest u mnie juz 4 a nie 3 lata/dokladnie od 5 lutego 2009 roku?.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 2 years later...

Czy jest jeszcze ktoś,kto pamięta Sonię????5 lutego stuknęło nam 8 lat  razem,szczęście,ale niestety Sonieczka powoli odchodzi od nas,pozostało jej niewiele,może parę dni.Choruje od roku i niestety ale to rak.Jak ja to przeżyję ????.Zdjęcie Soni zrobione latem 2016 roku. Nic nie wskazuje na chorobę,prawda???

Zdjęcie-0014.jpg

Edited by Genowefa P-K
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

007.thumb.jpg.05b92d1aba3fa0f7b4130f84b334feda.jpgSerce moje - Ty zawsze przy mnie byłaś,
Sonieczko - krok w krok za mną chodziłaś,
Dzień w dzień budząc mnie Swym mokrym noskiem
Sprawiałaś, że nawet najgorsze dni stawały się radosne.

Pamiętasz nasze spacery?
Pamiętasz nasze łąki, lasy, szlaki zdobyte?
Pamiętasz te widoki oglądane z zachwytem?

Pamiętasz...
Pamiętam i ja, choć Ciebie już nie ma
Pamiętam Twe oczy, Twe pełne miłości spojrzenia.
Oczy, które błyszczały aż do końca Twego istnienia,
Oczy, w których zgasło życie w oku mgnienia.

Chce wierzyć, że gdy nadejdzie mój kres
Zamknę oczy, a my znowu spotkamy się,
Wśród zieleni traw i woni kwiatów
Położymy się jak dawniej, jak za dawnych czasów.

Teraz tylko jedno powiedzieć chcę:
Nigdy Cię nie zapomnę
Soniu, kocham Cię.

007.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...