Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
bp&mikus

czyrakolakorak - guz na dziasle u jamnika

Recommended Posts

[B]WItajcie!
Jezeli ktos moze nam udzielic jakichkolwiek wskazowek i rad bedziemy wdzieczni...
Mis ma 17 lat i 3 miesiace. Od miesiaca zyje z rozpoznaniem guza zlosliwego- czyrakolakoraka. Guz umiejscowiony jet po lewej stronie noska.
OD wczoraj Mikus ma czeste krwawienia z pyszczka. Przykladamy mu zimne oklady, dajemy rutinoscorbin...czy mozna zrobic cos jeszcze zeby nie krwawil?
Bedziemy wdzieczni za wszelkie wskazowki!
Pozdrawiamy
B&P&M[/B]

Czesc,
mieszkamy w Niemczech. No coz lekarze maja tylko i wylacznie wiedze medyczna a my potrzebowalismy czegos wiecej. Na razie wygrywamy te nierowna walke. Stan Misia byl dramatyczny teraz jest lepiej o wiele lepiej stosujemy srodki niekonwencjonalne, czujemy, obserwujemy i sluchamy sercem i to dziala.
Nasze zwierzaki potrzebuja tak naprawde tylko nas i odrobiny pomocy weterynaryjnej ale w terapii to my i nasza milosc mozemy pomoc najbardziej.
Pozdrawiamy wszystkich

Witam! Czy macie jakieś dobre rady jak zajmować się takim psiakiem? Mam dokładnie taki sam problem z moim i szczerze powiedziawszy myślę już o uśpieniu bo mam wrażenie że się męczy i że i tak nie ma jak mu pomóc , ale jeśli macie jakieś wypróbowane metody to podzielcie się, spróbuję jeszcze powalczyć.