Jump to content
Dogomania

Wszystko o kotach.Wychowanie,pielęgnacja :)


kredka

Recommended Posts

Witam...założyłam ten wątek,gdyż jestem posiadaczką małej,zwykłej,burej kociczki:p tzn.Dachowca :cool3: Wcześniej też miałam kotki...ale tamte mieszkały sobie na dworq,tzn.miały posłania w garażu.A ta kotka,którą mam teraz to pupilek rodzinki:p Śpi sobie w domu...uwielbia rozstawiać wszystkich po kątach :p a najbardziej lubi znęcać się nad moim kundelkiem-Oskarkiem:cool3: No ale przejdźmy do rzeczy...nie wiele wiem o wychowaniu kotka.Dlatego jeśli są tutaj doświadczeni "kociarze":diabloti: To bardzo proszę o jakieś rady...piszcie co tylko uważacie za przydatne dla młodej właścicielki kotka a właściwie to kociczki:razz: Dla mnie każda rada jest cenna:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wysterylizowala bo to kotka kastruje sie kocury :D
A tak poza tym to mysle ze nie ma co sie tutaj rozpisywac. Jest swietne forum kocie nazywa sie [URL="http://www.forum.miau.pl"]www.forum.miau.pl[/URL] i tam znajdziesz wszystko czego szukasz od zywienia poprzez wychowanie zabawe i co tylko lacznie z tym jakich wetow poleca sie dla kotow w roznych miejscowosciach.
Pozdrawiamy i zyczymy udanych dlugich wspolnych dni :)

Link to comment
Share on other sites

łaaa...Czu-Czu dzisiaj po raz pierwszy została wypuszczona na podwórko:cool3: Zamiast sobie pobiegać,poszła pod altankę i spała na dywanie :evil_lol:


Kochany łobuziak:loveu:

a no i wczoraj spała w dośc nietypowym miejscu:lol: bo na choince:eviltong:-za rok zrobie z niej bombke:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ja mam dwie kotki , starsza ma 7 lat właściwie już 8 i ona choinkę ma głęboko pod ogonem :eviltong: ale młodsza która niema jeszcze roku choinką zainteresowana jest na tyle że w pierwszym dniu mimo pilnowania choinka leżała na podłodze 5 razy :diabloti:
Poza tym kota nieda się wychować :evil_lol: Kot mieszkający w domu nawet czasie sam by wpadł na to żeby robić do kuwety, bo to czyste zwierzaki np. moje jak nie mają wyprzątniętej kuwety to z zemsty sikają na kapice :roll: Na szczęście na ogół dbam o to żeby zawsze miały wysprzątane ;)

Link to comment
Share on other sites

Kidzia moja to taka czysciocha ze czasem to mam ochote w nia kapciem rzucic:evil_lol: Po zalatwieniu sie spedza w kuwecie jeszcze dobre 5 min starannie zakopujac to co zrobila...a ze wysypuje przy tym zawartosc kuwety na czysta podloge to szczegol:lol:
Bylam na tyle zdesperowana ze kupilam zamykana kuwete z filtrem...malo pomoglo, ona i tak ten zwirek musi wysypac:roll:
Terror na szczescie, zrobi, zakopie i wyjdzie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

;) moja mama nie przepada za psami i kotami.Kiedyś powiedziała tak "ja lubię zwierzęta,ale jak są u kogoś" ;) a któregoś wieczoru powiedziała tak "Jejku,jak ja się przyzwyczaiłam do zwierząt w domu,już nie wyobrażam sobie żeby ich nie było-bo kto by dziurawił pościel,nanosił błota i rozwalał wszystkie buty po mieszkaniu" ? xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justys95']Nie mam kota, ale kto wie...? Jakoś średnio mi się ten pomysł podoba, coś jednak czuję, że mama z bratem chętnie by sobie takiego rudaska przynieśli...:cool3:[/quote]

Mowilam "Nigdy w zyciu kota"...
pierwszy wpadl mi pod auto, wiec co mialam robic....zakochalam sie i zatrzymalam...
no ale jeden taki sam...
po 2 tygodniach przybyl kolejny...
po miesiacu 2 nastepne,
miesiac pozniej 4 kolejne...
po ponad roku nastepne 2:evil_lol:
Tak wiec uwazaj:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kredka']Furciaczek...to ile ty masz kotków?:loveu:[/quote]

Bardzo ciezko ta liczbe okreslic:evil_lol:
Pierwszy jak juz wspomnialam sam mi wpadl w "rece", drugiego 11letniego znalazlam na psim forum, kolejne dwa adoptowalam (10 i 15 lat) nastepne mialybyc tymczasami, pochodzily z tego samego miejsca co 2 poprzednie i tez wiekowe:loveu: a ze wiekowe, nieco dzikie to zostaly dozywotnio.
Kolejnego kupilam tu w Uk (nie potrafilam juz zyc bez kota a staruszki zostaly w Pl niestety:-( zbyt zniszczone psychicznie i zbyt stare na ciagle przeprowadzki:placz:) ostatnia kicie znalazlam w smietniku jako kilkutygodniowego kociaczka:loveu:
Juz chyba wszycy wiecie dlaczego unikam kocich for i tematow adopcyjnych:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Furciaczek...to niezłe stadko:loveu: a moi rodzice właśnie dlatego nie chcą już brać psiaków na DT,kiedyś mieliśmy sunie ON...to ile to było potem mojego płaczu,żeby sunia została...no ale niestety oddaliśmy ją:placz: No więc teraz wiedzą że jestem starsza,że mogę więcej...i wiedzą że jak już psiaka weźmiemy to zostanie:eviltong: No ale jak kiedyś założe swoją rodzine to będę miała chyba ze 100 psów i 50 kotów na DT xd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...