Jump to content
Dogomania

Szwecja - Polska - krycie


Marcino1978

Recommended Posts

Mam pytanko:

mój psiaczek dostał propozycje krycia suczki ze Szwecji. Oczywiście problemem jest kwarantanna. Jeśli sunia wjedzie do Polski będzie miała problem w czasie powrotu :roll:

Może krycie tej suni np w Niemczech bedzie dobrym rozwiązaniem?

Co o tym myślicie? a może jest jakieś inne wyjście?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie bedzie miala kwarantanny jak sobie zbada badanie poziomu przeciwcial p/wsciekliznie w autoryzowanym przez Unie laboratorium.:)))))wjezdza i wyjezdza bez problemu wtedy, my mamy problem bo najblizsze takie laboratorium jest w niemczech, ale tez ladnie robia dla Polakow te testy:))))))))))))))wiec zgadzaj sie na krycie a oni niech sie dowiedza u swoich wetow dokladnie jakich dokumentow potrzebuja aby wrocic do szwecji.

Masz racje krycie np. w Danii tez jest mozliwe, ale po co?ten test kosztuje ok.50 euro i jesli maja suke zaszczepiona to nie ma sprawy:)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cos powinno, bo z tego co ostatnio słyszałam sa z tym wyjazdem małych same jaja.

Szwajcarzy mówią mi inaczej, osoba z forum ( temat szczeniaki do krajów ue) inaczej, bądz tu mądrą. :roll:

Trojany mam nie straszne :) , komp i poczty dobrze ( tak sadzę :roll: ) zabezpieczone bo mój narzyczony to specjalista od wprowadzania ich do kompa :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nio Szwajcaria, podobne nazwy :) ale kierunek już nie ten.

Zobaczymy jak to będzie, jak będzie za dużo kombinacji to sobie odpóścimy, bo ani ja ani przyszli (ewentualni) wł. maluszka nie damy go na jakies męczarnie kwarantanną.

Pierwszy raz mam takie kłopoty z tym, do Izraela np nie miałam najmniejszego problemu, do Niemiec tez nie mam ( teraz tez tam exportuje malca i jedyne co mu musze więcej zrobić to paszporcik).

Link to comment
Share on other sites

do Niemiec kulturka bo to Unia.

kwarantanna odpada:)))a nie maja tamci ludzie znajomych w jakims kraju wolnym od wscieklizny?bo kolezanka wysylala szczeniaka do Norwegii to posiedzial pol roku u innych znajomych w Niemczech i potem juz jako niemieckie szczenie bez problemu pojechalo dalej...

Do Izraela???Niezle:)))))))to widze wysylasz na caly swiat, super!gratulacje!moze pojedziesz odwiedzic szczeniaczka?:)))czadowa by taka wycieczka byla...

Link to comment
Share on other sites

Ja własnie nie chciałabym dawać malca " na raty", zobaczymy jak to jeszcze wszysztko będzie, narazie maluszki się jeszcze nie urodziły, ale w brzuszku swojej mamci już są :D

Wycieczki sa fajowe, ale kto się zajmie "psimi dziećmi", ja najdłuzej wyjeżdzam na 3 dni bez nich :D

Orsini gdzie tam na cały świat, ja mam malców jak kot napłakał urodzonych u siebie i czasem gdzies maluszek wyjedzie :D

Mnie to wcale nie cieszy bo potem np jak bym chciała startować w konkurencjach hodowlanych na wystawach nie bardzo mam z jakimi psami ( bo te co sa w Polsce mało sa pokazywane), choć w tym roku się uprę i już muszę :)

Link to comment
Share on other sites

no to trzymam kciuki za maluszki,zeby przyszly na ten swiat bezproblemowo,a potem sie zdrowo i ladnie rozwijaly!:)))

Trzymaj mocno :D

Dobra uciekamy stąd bo to temat Marcino :wink:

jestem bardzo gościnny :wink:

pozdrawiam :fadein:

No napewno, dzięki, ale jak zwykle każdy temat na forum przeobraża się w off'a :wink:

A ja juz dostałam zaproszenie do pewnego temtu o mamusi w ciaży i maluszkach :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...