Jump to content
Dogomania

Prosze o porade!!!!


mysz_polna

Recommended Posts

Witam! Mam straszny problem z moja Oneczka! Polega on na okazywaniu zbyt duzej radosci przy powitaniach. Nie ma znaczenia czy to domownik, czy osoba obca. Dziewczyna z radosci skacze na czlowieka:angryy:. Nie czepialabym sie gdyby to byl jakis maly piesek, ale Bruska jest duza, ciezka i bardzo silna. Probowalam podczas wchodzenia do domu odciagac jej uwage, ale dziala to tylko na chwile. Zaznaczam, ze pies nie siedzi po 10 godzin sam w domu, nie pracuje wiec jestesmy razem prawie caly czas, wystarczy jednak , ze nie ma mnie pol godziny a juz zaczynaja sie powitania w psim stylu... Pomocy!! co robic???

Link to comment
Share on other sites

W jakim wieku jest sunia, co z nia do tej pory robiliscie, czego byla uczona.
Poczytaj moze tu:
[URL]http://pies.onet.pl/13,15153,42,skakanie_na_powitanie_-_jak_sobie_radzic,ekspert_artykul.html[/URL] Skakanie na powitanie - jak sobie radzi
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f30/skakanie-27729[/URL]
Znow cos sie dzieje z linkami :(.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za linka!!! A juz myslalam, ze nikt tu nie zaglada:razz:. Abra ma 2 lata. Zdaje sobie sprawe , ze do jej zachowania doprowadzily moje bledy w jej wychowaniu, a raczej kompletny brak wychowania... Pomalutku probuje to troche nadrobic. Od samego poczatku postawilam raczej na jej socjalizacje z moimi innymi stworami, niz na jej wychowanie i karnosc no i teraz sie na mnie odbija... Jest piekelnie madra, wszystko szybko lapie, ogolnie dogadujemy sie swietnie... tylko to cholerne skakanie... Jeszcze raz dzieki!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Widzę że ktoś tu tak samo nazwał psa :loveu: Też mam Abrę,i też miałam ten problem :evil_lol: Wszystkie ONkowate Abry się chyba tak zachowują:evil_lol:

Czy twoja Abrusia umie komendę siad?:)
jeśli tak to w pierwszej chwili kiedy wchodzisz do domu powiedz "siad",podejdź i przykucnij,pogłaszcze po głowie a potem daj komendę "na miejsce".U mnie zaczyna skutkować,oczywiście ze 100 razy mój Aber miał w 4literkach komendę,więc jak wchodziłam miałam w ręku kostkę i wtedy skutkowało !;):cool3: Teraz zaczyna bez kości...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...