Jump to content
Dogomania

zapalenie spojówek


Ania i Salma

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wróciłam od weta. Przejrzał jej oczka, swiecił czymś, coś tam ponaciskał na powiekę. Stwierdził że może to być swiatłowstręt po tych kroplach ale mowil ze widzi znaczną poprawę stanu spojówek po tym leku już po jednym dniu i mówił zeby podać jej jeszcze dzisiaj 3x dziennie i jesli i dzis reakcja bedzie ta sama, to jutro zmienimy z powrotem na Mexitrol tylko w większej dawce niż poprzednio.
Dziś rano mała zjadła śniadanie, napiła się, ale oczka wciąż przymknięte prawie całkiem. Mowil wet zeby oszczędzić jej słonca i chodzic z nią po cieniu a w domu graniczyć dostęp promieni słonecznych. To pozasłaniałam roloety i mała śpi od stołem. Jesli dziś bedzie to samo (bo wet mowil ze byc moze jest to pierwsza reakcja ktora przeminie ale twierdził że nie jest nieszkodliwa dla jej zdrowia) do wracamy do Mexitrolu tylko zwiększamy częstotoliwośc

Edited by alicjanowysacz
dopis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mojej suni to przeszło, ale mimo wszystko trwało dośc długo. Rozważ wersję (tak sugerował mi wet) czy nie jest to alergia. Moja miała miec robione badania jeśli to nie ustanie, ale ustało .
Dodam że poprawa i wyzdrowienie nastąpiło po Mexitrolu. Tamte inne krople pwododwały szereg działan ubcznych.

PS- w Płocku masz fajnego weta na al.jana pawła (jak mieszkałam tam to chodziłam z piesami do niego)

Link to comment
Share on other sites

alicja ale ten maxitrol to steryd ja już go stosowalam. też była ładna poprawa nawet myślałam że już wyleczyłam oczka psiunkowi i po jakichś 3 miesiącach wszystko wróciło. ty chyba długo tych kropli nie wpuszczałaś bo 5 czerwca jeszcze pisałaś że z oczkami jest źle.
do weta na jana pawła chodziłam z poprzednim moim psem bo mieszkałam bardzo blisko w sąsiednim bloku ale nie mam dobrego zdania. z reszą psina długo nie pożył tylko 4 lata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...