Jump to content
Dogomania

Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!


lolka

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LeCoyotte']Na co zostało przeznaczone te prawie 700zł?[/quote]


62,50 zł które zostały z mojego konta zostały przesłane na Itiego
z kolei 687.50 zł które wpłynęły z allegro bezpośrednio na konto schroniska zostały przeznaczone na schroniskowe zwierzaki.......od tamtego czasu było co najmniej kilka operacji miedzy innymi drutowanie połamanych kosci, jeden z połamańców jest zreszta u mnie na tymczasie od dwóch miesięcy oraz zakup gazu do butli których zabrakło podczas mrozów .........
pieniądze schroniskowe nie mogły być przeznaczone na inne psy niż te co przebywaja w schroo..........wynika to chociazby z zasad księgowości
a niestety z allegro osoby nie chciały wplacac pieniązków na prywatne konto, które by mogły byc przeznaczone na inne porzebujace psy z dogo
jesli ta odpowiedz Cię nie satysfakcjonuje to prosze o pytania, ewentualnie możesz zadzwonić do mnie 601079807 lub do kierownika schroo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']62,50 zł które zostały z mojego konta zostały przesłane na Itiego
z kolei 687.50 zł które wpłynęły z allegro bezpośrednio na konto schroniska zostały przeznaczone na schroniskowe zwierzaki.......od tamtego czasu było co najmniej kilka operacji miedzy innymi drutowanie połamanych kosci, jeden z połamańców jest zreszta u mnie na tymczasie od dwóch miesięcy oraz zakup gazu do butli których zabrakło podczas mrozów .........
pieniądze schroniskowe nie mogły być przeznaczone na inne psy niż te co przebywaja w schroo..........wynika to chociazby z zasad księgowości
a niestety z allegro osoby nie chciały wplacac pieniązków na prywatne konto, które by mogły byc przeznaczone na inne porzebujace psy z dogo
jesli ta odpowiedz Cię nie satysfakcjonuje to prosze o pytania, ewentualnie możesz zadzwonić do mnie 601079807 lub do kierownika schroo[/QUOTE]

no tak.. przeoczyłem, że wpłaty były na konto schroniska, a nie na prywatne.... także cofam moje pytanie, teraz wszystko jasne:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...