Jump to content
Dogomania

Z psem nad morze


Ania i Salma

Recommended Posts

1 godzinę temu, wiolabp napisał:

Witam :) jeśli ktoś wie coś o tanich , tak do 100 za dobę, domkach drewnianych nad morzem (mój TZ nie chce w murach siedzieć) gdzie akceptują psiaka będę wdzięczna :)

W sezonie będzie raczej ciężko do tej kwoty, chyba, że masz na myśli 100 zł za osobę, a nie domek. My zawsze jeździmy do domków, większy komfort dla nas i psiaków, ale zawsze we wrześniu. Np. ostatnio byliśmy w nowiutkim ośrodku w Międzywodziu, prawie w każdym domku co najmniej 1 pies ;) (https://www.osrodekmiedzywodzie.pl/)

 

A ja poszukuję czegoś na półwyspie helskim (obojętnie jaka miejscowość), też najlepiej domki, ale mogą też być pensjonaty/kwatery.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Cześć! Witajcie mam ogromna prośbę, chciałabym pojechać z moją psinką ( 5,5 kg) kundelkiem na wczasy nad morze. Psinka wiekowa 15 lat spokojna. chciałabym coś znaleźć niedrogiego dla dwóch osób dorosłych i psinki. Ważne jest dla mnie aby była możliwość gotowania (aneks kuchenny albo w pokoju albo ogólnodostępny) bo psiak ma problemy i nie może jeść nic dla psów gotowego. No i bez jakiś kosmicznych cen za psa max 10 zł za dobę. Będę wam ogromnie wdzięczna za jakieś namiary dobrego miejsca na wczasy. Pozdrawiam Marta

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich,
ja szczerze i z czystym sumieniem polecam ośrodek Yasou w Skowronkach (ok. 15 km przed Krynicą Morską). Ośrodek ogrodzony, z samymi domkami różnych wielkości. Na terenie restauracja - do której bez problemu możemy zabrać psa. Na zewnątrz zawsze czeka miska ze świeżą wodą dla naszych pupili. W przypadku brzydkiej pogody - psa można wprowadzić ze sobą do środka. Na terenie ośrodka jest wymóg prowadzenia psa na smyczy. Ośrodek położony jest na samym końcu Skowronek. Do plaży idzie się przez piękny, dziki las. Plaża - super. Szeroka, dzika. Są dwa wyjścia na plaże z ośrodka - praktycznie tylko i wyłącznie dla osób z ośrodka. Jak odbije się w odpowiednim miejscu w lesie kawałeczek w prawo to wychodzi się na plaże gdzie praktycznie można być zupełnie samemu :) Psy mają gdzie biegać, gdzie spacerować. A właściciele? Na terenie ośrodka - bilard, piłkarzyki, zadaszone palenisko z ogniskiem, ogromny grill, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, sauna. Wychodząc z ośrodka, przechodzimy przez ulicę i jesteśmy nad zalewem. Piękne tereny, cisza, spokój, fantastyczny do spacerów las no i boska plaża, gdzie nieważne o której godzinie pójdziecie na plażę - nie ma żadnego problemu żeby rozłożyć się nad samym brzegiem. Ja Wam gorąco polecam to miejsce. Tutaj macie stronę www ośrodka: http://yasou.pl/

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...