Jump to content
Dogomania

zakoceni.pl


adda

Recommended Posts

Pięęęęekna foty kochani!!!

Apropo edukowania psów i kotów, to moi sąsiedzi maja kota, psa i jeszcze z 10 innych zwierząt i czasami na działkę przyjeżdża do nich rodzinka z bokserem. Pies nie ma prawa wejść do domu, bo kot go nie wpuszcza po prostu :o Kładzie się w drzwiach, a suka omija go szerokim łukiem :D Koty to sobie umieją wszystkich ustawić 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Poświata

    1267

  • tajdzi

    1093

  • Patka

    1053

  • adda

    666

Top Posters In This Topic

Hej! :lol:

Moi teściowie mają jamnika 12-letniego Emila. Przeprowadzili się do domku na wsi i przybłąkała się do nich 3 miesięczna kotka Paulinka. Wiecie co się wtedy działo? Jamniki są strasznie zazdrosne. Przez pierwsze tygodnie Emil nie potrafił zaakceptować Paulinki, podgryzał ją lekko, ciągnął za ogonek, uszka, skakał jak się ją brało na ręce. :boom: Obłęd. Wet powiedział, że jest niemożliwym, aby 12-letni jamnik zaakceptował nowego domownika, zwłaszcza kota.

Słuchajcie po paru tygodniach zwierzątka żyją sobie jak braciszek z siostrzyczką. :calus: Śpią razem w jednym fotelu. Moja Toffi, jak przyjeżdzamy do nich, zaczepia Paulinkę z ciekawości. Emil zaczyna wtedy warczeć i odgania Toffi.

Paulinka, jak to każda kotka, znika na dworze na całe dnie. Emil bardzo za nią tęskni, :placz: a jak wraca cieszy się niesamowicie :multi: i nie opuszcza jej na krok. Nikt z nas nie przypuszczał, że narodzi się taka wielka miłość. :iloveyou: Sami zobaczcie:

_343334_n.jpg

Paulinka jest taka śliczna, więc nie ma się chyba co dziwić :loveu:

_343335_n.jpg

_343336_n.jpg

Pozdrawiam Aga i Toffi :hand:

Link to comment
Share on other sites

A ja już znalazłam kicie która mia się spodobała ;)

25911.jpg

Przeuroczy, maleńki kocurek, urodzony zapewne w końcu maja. Tygrysek. Uratowany z kanału - wpadł do środka i rozpaczliwie płakał. Przesłodki, rezolutny, lekko puchaty. Niestety nie ma jednego oczka (w niczym jednakże mu to nie przeszkadza). Bardzo pilnie poszukuje troskliwego opiekuna.

Lubi towarzystwo psa, innych kotów. Jest bardzo grzeczny.

Chyba będę musiała zacząc te rozmowy.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Żaba zaglądaj do mojego topiku "POŚWIATA......

U nas za tydzień rodzina się powiększy o kociątko.

Będziesz mogła na bieżąco śledzić troski i radości związane z posiadaniem i dzieci :roll: , i psa :roll: , i kota :roll: i nie dokońca zadowolonego męża :roll: .

Może tak nie zupełnie w temacie, ale nie mogłam się oprzeć:

2001-06-09-1.jpg

2002-01-20-2.jpg

2002-01-20-4.jpg

2002-01-26-5.jpg

d-007.jpeg

Link to comment
Share on other sites

O boże to przedostatnie jest takie śliczne,:iloveyou: i kotek i dzidzia są cudne :iloveyou: . Wiecie co mnie też się zaczynają coraz bardziej podobac koty... Ale jeśli już to dopiero za parę lat. A pwiedzcie mi czy koty sie jakos hmm wychowuje...?

Link to comment
Share on other sites

Mam 2 koty i psa - mieszkamy w bloku. Koty wychowyje sie podobnie jak psy. Trzeba do nich dużo muwić i trzeba od nich dużo wymagać i być konsekwetnym. Moje koty (pers i dachowiec uratowany od śmierci) przychodza na zawołanie, reagują kazdy na swoje imię, dachowiec potrafi nawet aportować. Wiedzą, że nie wolno im wchodzić na stół, na parapet gdy jest otwarte okno. Oczywiście, że są uparte ale moja akita też jest uparta, a charakter ma bardzo podobny :Dog_run: :kociak:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...