Jump to content
Dogomania

hodowle chihuahua-informacje


czandra

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja Pysia jest z hodowli Isubusz i ta hodowla jest ok. Pieski zadbane, czyściutkie :lol: Jeśli zdecydujesz się kupować tam pieska to weź szczeniaczka na ręcę i przytul do ucha - jeśli usłyszysz w okolicy szyjki takiego "świerszczyka" - to daj sobie spokój w kupnem pieska. Przy kupnie mojej Pysi nie miałam pojęcia, że małe pieski mogą mieć wrodzoną wadę zapadania sie tchawicu (i moja niuńka to ma :evil: ) - hodowca tego Ci nie powie - a wada ta jest okroopnie uciążliwa dla mnie, a zwłaszcza dla Pysi :(

Link to comment
Share on other sites

U mnie z kupnem Pyski to w ogóle była zakręcona historia. Osobiście mnie nie było przy zakupie (raz dzwoniłam popytac do tej babki co i jak). Rodzice pojechali po nią "po cichu" - wracam z pracy, a tam po domu szkrab lata :lol: .

Rodziców troche hodowczyni zakołowała, bo chcieliśmy suczkę (i tylko suczkę) - więc ona im sama przysniosła jedną sunie, a reszty nie chciała pokazać (bo zarazki na rękach itp :-? ). Rzeczywiście Pyśka była śliczniusia i zaraz podbiła moim serca, ale to chyba nie w porzadku ze strony hodowcy, że tak jednego szczeniusia pokazuje......

Jak tylko ją pierwszy raz przytuliłam (myślałam, że ją zgniotę :lol: ) to zaraz usłyszałam dziwne chrobotanie w gardziołku. Jak po jakimś czasie zadzwoniłam do hodowczyni (sama chciała podtrzymywać kontakty) to spytałam ją o tą tchawice - stwierdziła, że to norma i wiekszośc tak ma :-?

Link to comment
Share on other sites

W jakim wieku byla Pysia jak ja kupiliscie?

(wiele hodowli miniaturek nie sprzedaje szczeniakow mlodszych niz 3 miesiace, bo delikatne, ale to czytalam tylko na zagranicznych stronach, jak jest w Polsce, nie wiem - a bardzo mnie to interesuje, zwlaszcza ze trzeci miesiac jest krytyczny jesli chodzi o socjalizacje z ludzmi)

Link to comment
Share on other sites

Miała dokładnie 2 i 28 dni :lol: - coś z tym wiekiem to masz chyba rację.

Pysia bardzo szybko się do nas przywiązała, szybko nauczyła się robić siusiu tam gdzie trzeba (czasem, rzadko jej się z początku zapominało), a nasz goldenka miała ukończone 4 miesiąc jak do nas przybyła i z początku było ciężko (nigdy wcześniej nie wychodziła na dwór - jak pierwszy raz ją wyprowadziłam to takiego szoka dostała, że uciekła przed siebie z prędkością rakiety - nie ma to jak przelecieć się za psem przez pół osiedla :lol: ) i z początku zupełnie jej domownicy zwisali - miała nas w dooopie - wszystko było fajniejsze od nas :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Był już kiedyś widzę ten temat poruszany ale potrzebuję dokładnych informacji - ja jestem od molosów i nie bardzo się orientuję jakie sa dobre hodowle tych piesków. Potrzebne mi są linki do stron www i kontakt najlepiej mailowy (chyba że hodowca jest się w stanie po angielsku dogadać). Pieska chce kupić koleżanka ze Szwecji i chce pieska z Polski gdyż nie jest zadowolona z tego co mają u siebie. Z góry dzięki :D Właściciele tych piesków mogliby napisać czy są zadowoleni i czy mogą polecić swojego hodowcę na przyszłość - byłabym naprawdę bardzo wdzięczna - nie mówiąc o koleżance

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...